eposta yazdır zoom+ zoom-

Kurtulmuş açıkladı İstanbul ve Ankara adaylarımız belli

Kurtulmuş açıkladı İstanbul ve Ankara adaylarımız belli

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti'nin Mar 2x19'daki yerel seçimler için İstanbul ve Ankara adaylarının belli olduğunu açıkladı...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 21-11-2018 11:19 - Güncelleme: 21-11-2018 12:57

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Mart 2019'daki yerel seçimler için AK Parti'nin büyükşehir belediye başkan adaylarının çoğunu belirlediklerini açıkladı. Kurtulmuş, "İstanbul ve Ankara dahil birçok büyükşehir belediye adayımızı belirledik" dedi.

TRT Haber'de açıklamalar yapan Kurtulmuş şunları söyledi: "İstanbul ve Ankara dahil büyükşehirde adayın kim olacağı belli oldu ancak siyasi etik gereği bunu şimdi söylemek doğru olmaz. Ne zaman nerede açıklanacağı genel başkanımızın takdiri.."

BUNLAR TESADÜFİ OLAMAZ... Numan Kurtulmuş, CHP'li Öztürk Yılmaz'ın ezan yorumu sonrası partiden ihracı, Danıştay'ın andımız kararı ve Atatürk büstüne yapılan çekiçli saldırının 28 Şubat'ı hatırlattığını söyledi, bu olayların tesadüfi olmadığını vurguladı. 

CEMAL KAŞIKÇI CİNAYETİ... Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetiyle ilgili, şunları söyledi: "Türkiye son derece başarılı bir süreç yürüttü. Diplomasi, medya ayağı ve hukuk süreci ile yargılama. Kısa süre içerisinde Suudi yetkililerin en üst düzeyden 'evet bu cinayeti bizim adamlarımız işledi' demesini sağladı. Türkiye bunu bir siyasi mesele olarak görmedi. Uluslararası alanda da üstünün örtülmeyeceği şeklinde çalıştık."

EMRİ VERENİ ABD'NİN BİLMEMESİ MÜMKÜN DEĞİL... "Emri kim verdi?' sorusunun hala cevap bulamadığına işaret eden Kurtulmuş, şu ifadeleri kullandı: "Faili de belli, ABD'nin bu olayı görmezden gelme gibi bir olayı var. 'Ya ne oluyor, göz göre göre bir adam asit kazanlarında yok edildi' diye sıkıştırıyorlar. CIA, bırakın emrin kimin tarafından verildiğini, Suudi Arabistan Başkonsolosluğunda dolaşan kedinin tüylerinin rengini bile bilen bir örgüt. Bu emri kimin verdiğini ABD'nin bilmemesi mümkün değil."

ANTALYA ADAYI MENDERES TÜREL... AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının mevcut başkan Menderes Türel olduğunu açıklamıştı.

AK Parti Antalya adayını resmen açıkladı işte o isim

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kurtulmuş açıkladı İstanbul ve Ankara adaylarımız belli haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR15 YORUM
  • Misafir 22 Kasım 2018 00:07 en büyük başkan adayı EYT ve Kıdem tazminatınının ve memur ikramiyesinin kaldırılması. anlayan anladı. anlamayan şayet emekli olabilirse anlar.

    CEVAP YAZ 0 1
KİMDİR ?
Numan Kurtulmuş
NUMAN KURTULMUŞ KİMDİR?

64. ve 65 hükümette Başbakan Yardımcısı olan Numan Kurtulmuş 1959′de Ünye’de dünyaya gelmiştir. İsmini aldığı dedesi Numan Kurtulmuş, Kurtuluş Savaşı’nda Çanakkale, Erzurum, Batum ve Azerbaycan cephelerin

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro