eposta yazdır zoom+ zoom-

KPSS başvurusu yapma ÖSYM giriş KPSS önlisans başvuru ekranı

KPSS başvurusu yapma ÖSYM giriş KPSS önlisans başvuru ekranı

Binlerce memur adayının sabırsızlıkla beklediği KPSS önlisans başvuru yapma sayfası ÖSYM tarafından erişime açıldı. KPSS önlisans başvuruları bugün başladı 12 Eylül'e kadar devam edecek. KPSS önlisans sınavı ise 29 Kasım'da yapılacak. KPSS önlisans başvuru ücreti ÖSYM tarafından her oturum için 60 lira olarak belirlendi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 28-08-2018 11:40 - Güncelleme: 28-08-2018 11:40

KPSS önlisans başvuruları bugün başladı ÖSYM AİS giriş sistemi erişime açıldı. KPSS önlisans başvuruları 12 Eylül'e kadar devam edecek. KPSS önlisans sınavı ise 29 Kasım'da yapılacak KPSS başvuru ücreti bu yıl 60 TL olarak belirlendi. Ücretlerin yatırılacağı bankalar ve KPSS önlisans başvuru kılavuzu haberimizde. 

KPSS ÖN LİSANS BAŞVURU NASIL YAPILIR: KPSS'ye başvuru işleminin yapılabilmesi için adayın ÖSYM başvuru merkezine şahsen gitmesi zorunludur. Başvuru merkezleri tarafından adayların başvuruları, resmi iş gününde ve resmi iş saatleri arasında alınacaktır. Başvuru merkezlerinin adresleri, başvuru tarihlerinde ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr internet adresinde yer alacaktır.

KPSS ÖNLİSASN BAŞVURU KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN

KPSS ÖNLİSANS BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR: KPSS başvuru ücreti bu yıl 60 TL olarak belirlendi. Ücretlerin yatırılacağı bankalar ise şu şekilde:

– T.C. Ziraat Bankası,

– Akbank,

– Türk Ekonomi Bankası (TEB),

– Deniz Bank,

– Kuveyt Türk PTT,

– Halk Bankası.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN KPSS başvurusu yapma ÖSYM giriş KPSS önlisans başvuru ekranı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro