Korkunç cinayet! Çığlıklar atarak dışarı fırladı...

İstanbul Büyükçekmece'de Rukiye Balcı ve aynı evde yaşayan yabancı uyruklu bakıcısı başlarına balyoz ile vurularak öldürüldü. Eve gelen Balcı'nın kızı Arya Özgü, annesini o halde bulunca çağlıklar atarak sokağa fırladı.

Korkunç cinayet! Çığlıklar atarak dışarı fırladı...

İSTANBUL Büyükçekmece'de kan donduran bir çifte cinayet yaşandı. Rukiye Balcı ve aynı evde yaşadığı yabancı uyruklu bakıcısı başlarına balyoz olduğu tahmin edilen sert bir cisimle vurularak öldürülmüş halde bulundu. Annesi ve bakıcısının cesetlerini ilk bulan kişi olan Balcı'nın kızı Aya Özgü, çığlıklar atarak sokağa fırladı ve yardım istedi. Komşuları tarafından sakinleştirmeye çalışırken Arya Özgü ise ağlayarak sinir krizi geçirdi. Polis katil ya da katillerin peşine düştü.

Korkunç cinayet! Çığlıklar atarak dışarı fırladı...

ANNESİNE TELEFONLA ULAŞAMAYINCA: Kan donduran olay, Büyükçekmece'nin Pınartepe Mahallesi'ndeki Rukiye Balcı'nın yaşadığı müstakil evde dün akşam saatlerinde meydana geldi. Edilinen bilgiye göre; Arya Özgü annesi Rukiye Balcı'yı bütün gün telefonla aradı ancak ulaşamadı. Bunun üzerine Özgü annesinin yaşadığı eve gitti. Dışardan annesi seslenen Özgü cevap alamayınca kendi anahtarıyla kapıyı açarak eve girdi.

Korkunç cinayet! Çığlıklar atarak dışarı fırladı...

ÇIĞLIKLAR ATARAK DIŞARIYA KOŞTU: Evinin içinde annesini arayan Özgü, annesi Rükiye Balcı ile yabancı uyruklu bakıcısını ayrı odalarda öldürülmüş halde buldu. Çığlıklar atarak dışarı çıkan özgü komşulardan yardım istedi. Komşuların haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri iki kişinin hayatını kaybettiğini belirledi.

Korkunç cinayet! Çığlıklar atarak dışarı fırladı...

Polis ekipleri evinin çevresinde güvenlik şeridi çekti. Komşuları tarafından sakinleştirmeye çalışırken Arya Özgü ise ağlayarak sinir krizi geçirdi.


İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro