eposta yazdır zoom+ zoom-

Koray Uymaz aslen nereli eşi Arzu Uymaz ve çocukları kimdir?

Koray Uymaz aslen nereli eşi Arzu Uymaz ve çocukları kimdir?

Türk siyasetinin başarılı isimlerinden biri olan Koray Uymaz aslen Edirneli ve 1973 doğumlu. Asıl mesleği avukatlık olan Koray Uymaz, AK Parti'nin kurucu isimlerinden birisi. Arzu Uymaz ile evli olan Koray Uymaz'ın Ömer Alp adında bir oğlu var.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 06-12-2018 13:05 - Güncelleme: 06-12-2018 13:05

Sevilen siyasi simalardan biri olan Koray Uymaz aslen Edirneli ve 1973 doğumlu. Avukatlık yapan Koray Uymaz İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Arzu Uymaz ile evli olan Koray Uymaz'ın bir oğlu var. 

KORAY UYMAZ KİMDİR: 1973’te Edirne’de doğan Koray Uymaz, ilk ve orta öğrenimini Edirne’de tamamladı.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Serbest avukatlık yaptı.

AK Parti’nin Edirne’deki kurucuları arasında yer alan Uymaz, AK Parti Edirne İl başkan yardımcılıkları ile Merkez İlçe ve İl Başkanlığı görevlerini yürüttü.

Koray Uymaz ayrıca İlim Yayma Cemiyeti Edirne Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği, Edirne Barosu Saymanlığı, Edirne Amatör Futbol Disiplin Kurulu Başkanlığı, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Üyeliği, Ensar Vakfı Edirne Şube Başkanlığı görevlerini de üstlenmiştir.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Koray Uymaz aslen nereli eşi Arzu Uymaz ve çocukları kimdir? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro