eposta yazdır zoom+ zoom-

Koray Aydın'dan partilileri çileden çıkaran gaf!

Koray Aydın'dan partilileri çileden çıkaran gaf!

Meral Akşener'in pazartesi günü 15'te başkanlık divanını yapmak üzere genel merkezimde olacağını açıklamak üzere kameralar karşısına geçen Koray Aydın büyük bir gafa imza atarak,"Liderimiz Devlet Bahçeli" dedi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 28-07-2018 19:41 - Güncelleme: 29-07-2018 10:15

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in evindeki görüşmenin ardından Koray Aydın basının karşısına geçti. Ancak Aydın konuşması sırasında bir gafa imza attı. Aydın konuşmasında, "Pazartesi günü saat 15'te sayın liderimiz Devlet Bahçeli..." dedi.

Koray Aydın yaptığı gafın farkına varıp, hemen Meral Akşener olarak düzeltti, ancak İYİ Partililer, Koray Aydın'ı yuhalamaya başladı.

DAHA SONRA AKŞENER AÇIKLAMA YAPTI

Daha sonra Meral Akşener, evinin önünde toplanan İYİ Partililere seslendi. Akşener, partililere önce teşekkür etti ardından da Pazartesi günü Başkanlık divanını yapmak üzere partinin genel merkezinde olacağını söyledi.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Koray Aydın'dan partilileri çileden çıkaran gaf! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR24 YORUM
  • Misafir 30 Temmuz 2018 10:22 koray aydın, bütün ülkücülerin liderinin bahçeli olduğunu itiraf etti.koray ın sözü, gaf filan değildir;bir itiraftır.''dervişin fikri neyse,zikri de odur.''demişler.derviş dediysem söz temsilidir.darb ı mesel de öyle geçtüği içindir.yoksa ,koray aydı nın dervişlikle alakası yok.koray,dervişliğin kenarından bile geçmiş değildir.

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro