eposta yazdır zoom+ zoom-

Köpeğine iyi bakmayan turist gözaltına alındı!

Köpeğine iyi bakmayan turist gözaltına alındı!

Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da 30 dereceye yakın sıcakta köpeğini susuz bırakan bir turist, "hayvana kötü davrandığı gerekçesiyle" gözaltına alındı. Turist, 24 saat hücrede tutulduktan sonra serbest bırakıldı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 06-07-2018 14:38 - Güncelleme: 06-07-2018 14:38

Amsterdam polisinin sosyal medya üzerinden duyurduğu olay, Çarşamba günü öğleden sonra, "başkentin kalbi" sayılan Nieuwendijk'ta meydana geldi.

Köpeğiyle birlikte alış veriş sokağında dolaşan erkek tuirst, bir süre sonra aldığı uyuşturucunun etkisiyle, sokağın köşesinde uykuya daldı.

Bir süre sahibinin başında bekleyen köpek, susuzluğa dayanamayınca çevredeki dükkanlara girerek su aramaya başladı.

Bir giysi mağazasının çalışanları köpeğe su vererek, durumu polise bildirdi.

POLİS, KÖPEĞE EL KOYDU
Olay yerine gelen polis, turisti uyandırarak, "köpeğine karşı gereken özeni göstermediği gerekçesiyle" gözaltına aldı. Köpeğe de el koyan ekipler, hayvanı veterinere götürerek sağlık kontrolünden geçirdi.

Karakoldaki arama sırasında cebinden bir de bıçak çıkan erkek turiste para cezası verildi ve bu ceza peşin olarak tahsil edildi.

Savcılık, 24 saat hücrede tutulduktan sonra serbest bırakılan ve köpeğine iyi davranma sözü veren turiste, hayvanın iade edilmesini kararlaştırdı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Köpeğine iyi bakmayan turist gözaltına alındı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • hulusi 06 Temmuz 2018 14:55 Helal oslun adamlara.Bir köpeğin,bir çiçeğin veya kuşun, balığın canlı olarak senden benden bir farkı yok.Bizim tek fazlalığmız zekamızdan dolayı ortaya çıkan egomuz.

    CEVAP YAZ 1 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro