eposta yazdır zoom+ zoom-

Konut kampanyasında en hesaplı ev fırsatı Kuzu Grup açıkladı

Konut kampanyasında en hesaplı ev fırsatı Kuzu Grup açıkladı

Konut kampanyasına Kuzu Grup da dahil oldu. Ev almak isteyenler için yüzde 10 indirimli kampanyada banka ve kefil yok. Dolar, euro ve altın fiyatları da sabitleniyor ve bozduran müthiş karlı çıkıyor.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 29-08-2018 02:22 - Güncelleme: 29-08-2018 02:22

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve Üst Yöneticisi (CEO) Özen Kuzu, Kuzu Grup'un, SeaPearl Ataköy ile konutta dev kampanyaya destek olduğunu belirterek, "31 Ekim'e kadar sürecek kampanya kapsamında SeaPearl Ataköy'de yüzde 10 indirim avantajı sunuyoruz." ifadesini kullandı.

Kuzu, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye'nin kalkınması adına her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduklarını kaydetti.

Kuzu, 31 Ekim'e kadar sürecek kampanya kapsamında SeaPearl Ataköy'de yüzde 10 indirim avantajı sunduklarını aktararak, "Türkiye'nin güçlü ekonomisine güvenle yola çıkılan tarihi kampanyaya SeaPearl Ataköy projemizle dahil olduk. Faizlerin 0,98’e çekilmesiyle yatırımcının yüzünü güldürecek kampanya sektörümüzde oldukça hareketlilik yaratacaktır. Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum'un açıkladığı kampanya ile stoklar eriyecek, yatırımcı için fırsat doğacaktır. Ülke ekonomimize değer katacak kampanya ile konut almanın tam zamanı olduğunu düşünüyorum." bilgisini verdi.

Konut kampanyası başladı! Bakan Murat Kurum açıkladı ne kefil ne kredi...

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Konut kampanyasında en hesaplı ev fırsatı Kuzu Grup açıkladı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro