eposta yazdır zoom+ zoom-

Konukları Ahmet Hakan'ı bezdirdi! Vallahi...

 Konukları Ahmet Hakan'ı bezdirdi! Vallahi...

Ünlü gazeteci Ahmet Hakan Tarafsız Bölge programında sorusunun yanıtını bir türlü alamayınca konuklarına isyan etti. Hakan "Böyle bir tartışmanın yapıldığı ülkede seçim yapılmaz. Geçen hafta da aynı konuyu ele aldık. Ben vallahi işin içinden çıkamıyorum" diyerek tepki gösterdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-03-2018 09:30 - Güncelleme: 13-03-2018 09:30

Tarafsız Bölge'de seçim ittifaklarının tartışıldığı bölümde Ahmet Hakan, konuklarından istediği yanıtları alamayınca isyan etti.

CNN Türk'te Ahmet hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge'de seçim ittifakları, seçim barajı ve oy pusulaları dahil, yaklaşan 2019 seçimleriyle ilgili birçok konu masaya yatırıldı.

Programın bir bölümünde konukların tartıştıkları konuda açıklayıcı olamaması nedeniyle Ahmet Hakan sonunda isyan etti ve "Böyle bir tartışmanın yapıldığı ülkede seçim yapılmaz." diyerek tepki gösterdi.

VALLAHİ İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMIYORUM: Reklam arası sonrası Ahmet Hakan, biraz da konuklarına sitem ederek, "Geçen hafta da aynı konuyu ele aldık. Ben vallahi işin içinden çıkamıyorum" dedikten sonra konuklardan MHP Eski Milletvekili Nazif Okumuş'a "Ne olur soruma odaklanın" sözleriyle sorusunu yöneltti.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Konukları Ahmet Hakan'ı bezdirdi! Vallahi... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR11 YORUM
  • Misafir 13 Mart 2018 16:19 oraya çıkan doğrunun peşinde değil aman tuttuğum taraf zarar görmesin kimin ne diyeceği önceden belli doğru falan yok en iyisi sorvavır bunları izleyeceğine sörvavır izle en azından insanın morali bozulmaz.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Ahmet Hakan Coşkun
AHMET HAKAN COŞKUN KİMDİR?

Ahmet Hakan Coşkun ismini Türkiye Kanal 7'deki anchormanlik dönemiyle tanıdı. Hürriyet Gazetesi'ne transfer olunca bilinirliğini daha artıran Ahmet Hakan, aslen Yozgatlı. 1967 yılında Yozgat'da dünyaya gelen Ahmet Hakan'ın babası

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro