Kocasını aldatırken yakalanan kadın öyle bir şey yaptı ki!

ÇİN'de eşinden şüphelendiği için bir süre onu takip eden adam, şüphesinin doğru olduğunu ortaya çıkardı. Karısı ve karIsının sevgilisini yatakta yakalayan koca, gördüğü manzara karşısında adeta çıldırdı.

Sevgilisini Korudu: Şüphelendiği karısını takibe alan adam birkaç kişiyi de yanına alarak karısı ve karısının sevgilisini yatakta yakalamayı başardı. Çileden çıkan öfkeli adam karşısında, sevgilisini koruyan karısını görünce gözlerine inanamadı. Kızgın adam karısını ve karısının sevgilisini orada dövmek isterken, karısı sevgilisini korumaya çalıştı.

Öfkeli adamın karısının sahip çıktığı sevgilisi ise hiçbir şey yapamadan orada kalırken daha sonra yanındaki arkadaşları ile beraber o adama unutamayacağı ders veriliyor. Sürekli artan ve yoğun nüfusu ile dünyanın en kalabalık ülkelerinden biri olan Çin'de sık sık bu tarz görüntüler sosyal medyada yayılıyor. Orada nüfus dengesizliği, sahte evlilikler ve resmi evliliklerinden mutlu olmayan çiftlerin bu tarz olayları çok sık yaşanıyor.

  • Dünya 08 Eylül 2018 16:37
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Kocasını aldatırken yakalanan kadın öyle bir şey yaptı ki! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro