YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2018 21:10 - Güncelleme: 24 Eylül 2018 21:15

Koç Burcunda dolunay var

Bugün 25 Eylül Salı... Mars günündeyiz...

Dolunay fazındaki Ay 02:03’de Koç burcuna geçecek. Sabah 05:51’de Ay, Güneş ile karşıt açı yapacak ve 1° Koç burcunda dolunay meydana gelecek.

Dolunaylar gizli olan konuların ortaya çıktığı, önemli farkındalıklar kazandığımız zamanlardır. Yeniayda başlamış bazı girişimlerimizin sonuçları görünür hale gelebilir. Dolunay öncesi ve sonrasında kendimizi sabırsız, heyecanlı ve huzursuz hissedebiliriz.Çabuk tepki gösterip, öfkelenebileceğimiz bir süreçte olacağız. Çevremizdeki kişilerle ilişkilerde daha dengeli ve anlayışlı olmaya çalışmalıyız.

Ay sabah saatlerinde Terazi burcundaki Güneş ve Oğlak burcundaki Satürn ile zıt açılar yapacak. Kova burcundaki Mars ve düğümler ekseni ile de uyumlu görünümde olacak. Hedeflerimiz için rahatlıkla eyleme geçebilir, motive olabiliriz. Fiziksel aktiviteler ve spor ile ilgilenmek için de günü değerlendirebiliriz. Hava ve ateş grubu burçlar için sosyal ilişkiler bugün daha verimli ilerleyebilir.

Koç burcunda ilerleyen Ay bedenimizde baş bölgesine dikkat çektiği için migren ve vb. kronik ağrılar tetiklenebilir. Uyarıcı ve kafein içerek besinleri tüketirken dengeli olmalıyız. Kaza ve yaralanmalar da koç dolunay dönemlerinde daha yoğun olabilir. Sabırsız ve dürtüsel hareketlerden uzak durmalı, temkinli hareket etmeliyiz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Koç Burcunda dolunay var yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro