KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ

21 Mart - 20 Nisan tarihleri arasında doğanlar Koç burcu özelliklerini taşırlar. Koç burcu yönetici gezegeni çekicilik, savaş ve seks temsilcisi olan Mars'dır. Ateş grubundan olan Koç burcu insanları canlı ve hareketlidirler. Yeni girişimler ve cesaret gerektiren olayların içinde koç burcu insanları yer alır. Liderlik etmeyi seven Koç burcu insanları başarı ve zafer tutkunudurlar. Negatif yönleri ise sabırsızlıklarıdır.

Enerjik, güçlü ve lider ruhlu olan Koç burcu daha çok erkeklerde bu özelliklerini ortaya çıkarır. Koç burcu insanları atılgan ve enerjiktir. Etkinlik ve aktivite onlar için vazgeçilmezdir. Eğer hoşuna giden bir organizasyon varsa muhakkak katılır ve onu hiçbir engel bu aktiviteye katılmaktan vazgeçiremez. Eğlenmeyi seven koç burcu insanları hayat doludur.

Koç burcu bilindiği gibi burçlar kuşağının ilk burcudur ve ilkleri temsil eder. Doğal davranışlara sahip, içlerinden geldiği gibi davranan, temiz kalpli birini tanıyorsanız hiç şüpheniz olmasın o kişi Koç burcudur.  Beklemeyi sevmez, girişken olmayı tercih ederler ve korkusuzdurlar. Koç burcundakiler kısıtlanmaya gelemez ve özgürlüğünün peşinden koşar. Sürekli ön planda olmak ister. Sinirlerine kimi zaman hakim olamazlar. Kavgacı yönleri de vardır. Biraz da kibar olmadıklarını söyleyebiliriz. En iyi anlaştıkları ve uyum koç burcugösterecekleri burçlar Aslan ve Yay burcudur.

KOÇ BURCU ERKEĞİ VE KADINI

ERKEĞİ : Koç Burcu Erkeği yönetici yıldızı olan Mars girişkenlik, üstün etkileme gücü, çekicilik ve üst seviyede enerji verir. Koç burcu erkeği ile geçinmenin kolay olduğunu söyleyemeyiz. Pek çok durumda ilk önce kendilerini düşünürler. Olumlu özellikleri arasında; Serüvenci olmaları, atılımcı huyları ve yalansız olmaları vardır. Olumsuz özellikleri arasında ise kendilerini düşünmeleri, çok çabuk sinirlenmeleri kaba olmaları vardır.

AŞK : Koç burcu erkeğinin düzenli bir aşk hayatı vardır. Arada kaçamaklar olsa da bu durum partnerine göre değişebilir.  Koç burcu erkeği birini beğenmişse ona sahip olmak ister ve mutlaka onu elde eder.  Koç burcu erkeği tam bir aşk adamıdır. Sevgiyi sever, sevilmeyi sever ve onu seveni daha çok sever. Tutkuludur ve bu onun için çok önemlidir. Aşırı kıskanç olan Koç burcu erkeği sevdiğini boğucu derecede sahiplenir.

KADINI : Koç burcu kadınları kendilerini her zaman diğerlerinden üstün görürler. Enerji dolu olan Koç kadınları korkusuzdurlar. Koç kadınları erkekleri gibi aşırı derecede kıskanç olurlar. Çok çekicidirler ve erkekleri kolayca elde edebilirler. Hırslı yapılarından dolayı sürekli yükseliştedir. İş hayatına fazlaca önem verirler. İşlerinin kendilerini idare edecek kadar para getirmesi yetmez, bol para kazanmalı ve dilediği gibi harcamalıdır. Olumlu özellikleri arasında cesur olmaları, enerjilerinin yüksek olması, özgürlüklerine bağlı olmaları vardır. Olumsuz özellikleri arasında ise sürekli kendilerinin ön planda tutmaları, kavgacılıkları yer alır.

AŞK : Koç burcu kadını aşk hayatında cazibeli ve hareketlidir. Aşkta sınır tanımayan Koç burcu kadını için aşk herşeyden önce gelir. Koç kadınları karşılarındaki erkeklerin biraz maço olmasını isterler. Cinsellikte sınır tanımaz ama ten uyumuna çok özen gösterir. Koç kadını uyumu sever ve zor bir kadın değildir.

Yerliler: Kenan Doğulu, Bülent Ecevit, Tansu Çiller, Adile Naşit, Cemil İpekçi, Orhan Pamuk, Erdal İnönü, Çetin Altan, Perihan Savaş, Zülfü Livaneli. Yabancılar: Bob Dylan, Marilyn Monroe, Naomi Campell, John Wayne, Nicole Kidman, Paul McCartney, John F. Kennedy, Prince, George Bush, Michael J. Fox, Miles Davis. İkizler Burcu Erkeği ve Kadını Aşk Erkeği: İkizler burcu erkeği yalnızlıktan hoşlanmaz ve bu durum aşk hayatlarında da etkisini göstermektedir. Bekar olan, sevgilisi olmayan İkizler burcu erkeğine rastlamak neredeyse imkansız bir durumdur. Birlikte olduğu kadın, tıpkı kendisi gibi değişim meraklısı ve oldukça hareketli olmalıdır. İkizler burcu erkeği aşık olmadığı sürece tek bir partnere bağlı kalmaz. Aşık olduklarında aşırı derece kıskanç olabilirler. Kadını: İkizler burcu kadını, çekici ve cazibelidir. Etrafında, onu elde etmek isteyecek birçok erkek vardır. Tıpkı burcunun erkeği gibi, yalnız bir İkizler burcu kadını bulmak oldukça zordur. Bir erkek, İkizler burcu kadınına yaklaşmayı başardıysa, bu durum İkizler burcu kadınının o kişiyle sevgili olmak istemesinden kaynaklanır. Aksi halde, hiçbir erkek kolaylıkla İkizler kadınına yaklaşamaz. Ancak şunu belirtmekte fayda var, İkizler burcu kadını paraya, aşktan daha fazla önem verir. İkizler Burcu Nelerden Hoşlanır İkizler burcu insanlarının bilişime fazlasıyla ilgileri vardır. Medyatik konularla ilgilenmekten hoşlanırlar. Arkadaşlarıyla vakit geçirmekten asla vazgeçemezler. Değişimden aşırı derecede hoşlanır. Farklılıktan keyif alırlar. Hareket halinde olmaktan, farklı ortamların içerisine girmekten hoşlanırlar.

Kaynak: http://www.akrepburcu.net/burclar/ikizler-burcu
İkizler burcu kadını, çekici ve cazibelidir. Etrafında, onu elde etmek isteyecek birçok erkek vardır. Tıpkı burcunun erkeği gibi, yalnız bir İkizler burcu kadını bulmak oldukça zordur. Bir erkek, İkizler burcu kadınına yaklaşmayı başardıysa, bu durum İkizler burcu kadınının o kişiyle sevgili olmak istemesinden kaynaklanır. Aksi halde, hiçbir erkek kolaylıkla İkizler kadınına yaklaşamaz. Ancak şunu belirtmekte fayda var, İkizler burcu kadını paraya, aşktan daha fazla önem verir.

Kaynak: http://www.akrepburcu.net/burclar/ikizler-burcu

      SON DAKİKA                           HABER                       GÜNCEL HABERLER  

Haber Koç Burcu

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro