Kızına resti çekti: Düğününe gelmiyorum

Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden aynı zamanda işadamı olan Önder Fırat, oyuncu Mert Fırat’la apar topar evlilik kararı alan kızı İdil’e resti çekti: Düğününe gelmiyorum.

Kızına resti çekti: Düğününe gelmiyorum

Sait Halim Paşa Yalısı'nda gerçekleşen Mert Fırat ile İdil Fırat'ın kına gecesine sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda isim katıldı. İdil Fırat tören alanına dört kişinin taşıdığı tahta şeklindeki 'tefour' üzerinde giriş yapmıştı. Geceden renkli kareler sosyal medyadan da paylaşılmıştı. İkili 8 Eylül'de Alaçatı'daki lüks bir otelde dünyaevine girecek.

Kızına resti çekti: Düğününe gelmiyorum

NİŞANA DA KATILMADI: Ancak gecenin olayı, baba Önder Fırat'ın düğüne katılmayacak olması. Çünkü baba Fırat, kızına çok öfkeli. Evlilik kararının hızlı alındığına inanan işadamı, kızına rest çekip "Düğüne katılmayacağım" dedi. Fırat, nişan törenine de katılmamıştı. Bu arada Sezen Aksu ve bazı dostları, Önder Fırat'ı kararından vazgeçirmek için devreye girdi.

Kızına resti çekti: Düğününe gelmiyorum

Kına gecesine damga vuran kare ise İdil Fırat'ın tören alanına dört kişinin taşıdığı tahta şeklindeki 'tefour' üzerinde giriş yapmasıydı. Hatırlanacağı gibi daha önce Murat Yıldırım da Faslı eşiyle evlenirken törene 'tefour' üzerinde giriş yapmıştı.

Kızına resti çekti: Düğününe gelmiyorum

Özellikle sosyete dünyasında çok konuşulan bu kare sosyal medya da viral olmuştu. Bu sırada Sezen Aksu’nun ‘Rakkas’ şarkısı çalmıştı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro