eposta yazdır zoom+ zoom-

Kız kardeşi ve 3 yeğenini 8 yıl boyunca...

Kız kardeşi ve 3 yeğenini 8 yıl boyunca...

BATMAN’daki korkunç olay, 16 yaşındaki B.Ö.’nün 27 Aralık 2016 günü okulda rahatsızlanması üzerine ortaya çıktı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-04-2017 08:26 - Güncelleme: 20-04-2017 08:26

BATMAN'da bir küçük kız, savcılık ifadesinde, 8 ve 9 yaşlarındaki 2 kız kardeşiyle, 20 yaşındaki teyzesinin de dayısının cinsel istismarına maruz kaldığını iddia etti.

Öğretmenlerin görüştüğü B.Ö., dayısı İ.G.’nin (24) kendisine cinsel istismarda bulunduğunu anlattı. Okul yönetiminin tutanakla olayı Batman Cumhuriyet Başsavcılığı’na bildirmesinin ardından soruşturma başlatıldı.

Gazete Habertürk'ten Bulut Kutlu'nun haberine göre küçük kız, savcılık ifadesinde, 8 ve 9 yaşlarındaki 2 kız kardeşiyle, 20 yaşındaki teyzesinin de dayısının cinsel istismarına maruz kaldığını iddia etti. Savcılık, bunun üzerine teyze P.G. ve kız kardeşler Ş.Ö. ile A.Ö.’nün de ifadelerine başvurdu. Soruşturma kapsamında şüpheli İ.G. tutuklandı.

HAMİLE KALDI, DOĞUM YAPTI

Batman Cumhuriyet Başsavcılığı, cinsel istismar iddialarına ilişkin soruşturmasını tamamlayarak dava açtı. İddianamede, sanık İ.G.’nin kız kardeşi P.G.’yi uyuşturucuya alıştırdığı, hap verdiği ve ardından birçok kez cinsel istismarda bulunduğu belirtildi. İddianamede P.G.’nin ifadesine de yer verildi. Mağdur kız, ağabeyinin “Olayı anlatırsan seni öldürürüm” diyerek kendisini tehdit ettiğini söyledi. 2016’da hamile olduğunu fark ettiğini ifade eden P.G., temmuz ayında doğum yaptığını fakat çocuğun cinsel ilişkiye girdiği arkadaşlarından birinden olduğunu belirtti.

8 YIL BOYUNCA CİNSEL İSTİSMAR

B.Ö. de 8 yıl boyunca dayısının cinsel istismarına maruz kaldığını anlattı. İddianamade, cinsel istismara uğradıkları ileri sürülen 3 kızın annesi L.Ö., kardeşinden şikâyetçi oldu. “Çocuğun nitelikli cinsel istismarı, cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, tehdit, çocuğun cinsel istismarı” ile suçlanan İ.G., 2 Haziran 2017 günü hâkim karşısına çıkacak.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kız kardeşi ve 3 yeğenini 8 yıl boyunca... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • miss 20 Nisan 2017 10:12 idam idam diye çığırtkanlık yapıyoruz da kardeşim dönüp de bi etrafımıza bakmıyoruz. paramparça olmuş aileler, edepten ahlaktan yoksun ailenin ve akrabalığın önemini bilmeden yetişen gençler yok mu etrafınızda. idam ede ede bitiremezsiniz bu olayları. küçük yaşlardan itibaren ıslah etmek şart, başıboş bırakmamak şart. mesela haberde kız çocuk doğurmuş, ilişkiye girdiği arkadaşlarından birindendir demiş. bu kadar başıboş bu kadar ahlaktan yoksun bırakılmışlar işte. malesef boşluğa düşen psikolojisi paramparça olmuş her çocuk her genç doğru yolu bulamıyor. şimdi bu çocukları idam etmek suçlu olan kamunun ve devlet vicdanının kendi suçunu örtbas etmeye çalışması olacaktır.

    CEVAP YAZ 0 3

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro