Kıyıya vuran ürkütücü canlının gizemi çözülemedi

Meksika'nın Mazatlan şehrindeki sahilde güneşlenenler hayatlarının şokunu yaşadı. Karaya vuran korkunç görünümlü devasa "deniz canavarını" görenler ne ile karşılaştıklarına anlam veremedi.

UZAYDAN GELDİĞİNİ İDDİA EDEN BİLE OLDU Beatriz Morales Acuna isimli kadın tarafından bulunan yaratığ denizden çıktıktan sonra karada gören kadın, onu önce halat zannettiğini yakında bakınca gerçeği anladığını söyledi. Yaratığı hemen fotoğraflayıp sosyal medyadan paylaşan kadın yüzlerce yorum aldı. Hayvanın ne olabileceği ile ilgili tahminler yürüten insanlar arasında bunun bir yılan balığı olduğunu söyleyen de uzaydan geldiğini iddia edenler de vardı.

DENİZ KERTENKELE BALIĞI OLABİLİR Bazıları canlının, dünyanın dört bir yanındaki tropikal ve subtropikal denizlerde bulunan ve genellikle deniz tabanında yaşayan bir derin deniz kertenkele balığı olabileceğini söylerken canlının ne olduğu henüz kesinliğe kavuşmadı.

  • Hayvan Videoları 19 Mayıs 2018 19:24
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Kıyıya vuran ürkütücü canlının gizemi çözülemedi videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Popüler Erkek 19 Mayıs 2018 20:16 çoooooooOOOooooook sevimli bi canlı

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro