Kimse yüzüne bakmıyor! Ortada kaldı

Murat Boz'la birlikte Candan kardeşlerle kaçamak yaparken yakalanan Eser Yenenler, ortada kaldı. '3 Adam' programı yayından kaldırılan Eser Yenenler, ardından Acun Ilıcalı ile yollarını ayırdı.

Kimse yüzüne bakmıyor! Ortada kaldı

Ünlü popçu Murat Boz'la birlikte Candan kardeşlerle kaçamak yaparken yakalanan Eser Yenenler, magazin gündemini çapkınlıklarıyla meşgul etmenin bedelini ağır ödedi.

Kimse yüzüne bakmıyor! Ortada kaldı

Murat Boz olayından sonra Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur'un yuvasının yıkılmasına sebep olarak gösterilen Eser Yenenler, deyim yerindeyse zirveden dibi gördü.

Kimse yüzüne bakmıyor! Ortada kaldı

Önce Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyüka ile birlikte sunduğu '3 Adam' programı yayından kaldırılan Eser Yenenler, ardından Acun Ilıcalı ile yollarını ayırdı. Son olarak jüri üyeliği yaptığı 'Yetenek Sizsiniz' yarışmasında da üstü çizilen Yenenler'e yakın arkadaşları İbrahim ve Oğuzhan da çektikleri filmde yer vermediler.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro