eposta yazdır zoom+ zoom-

Kimdir bu Tarkan Yavaş! Adnan Oktar'ın 2 numaralı ismi kaçtı

Kimdir bu Tarkan Yavaş! Adnan Oktar'ın 2 numaralı ismi kaçtı

Adnan Oktar örgütünün 2 numaralı ismi Tarkan Yavaş’ın operasyon sırasında kaçtığı ortaya çıktı. Peki kimdir bu Tarkan Yavaş? Adnan Oktar'ın 'en derin müridi' olan Tarkan Yavaş'ın silahlı olduğu söyleniyor.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 11-07-2018 10:18 - Güncelleme: 11-07-2018 11:41

Adnan Oktar ve kedicikleri ile yanındaki adamlarına yönelik başlatılan operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alınırken Tarkan Yavaş kaçtı. Firar eden Tarkan Yavaş, Adnan Oktar'ın sağ kolu olarak biliniyor. Kirli işlerin kara kutusu olarak nitelen Tarkan Yavaş daha önce örgüte yönelik operasyonlarda yine kaçan isim olmuştu.

SİLAHLI OLDUĞU ÖĞRENİLDİ : Bilim Araştırma Vakfı'nın eski Başkanı olan Tarkan Yavaş, küçük yaşta kız çocuğuna cinsel istismar, dolandırıcılık ve uluslararası ajanlık başta olmak üzere 20 suçtan aranıyor. Emniyet yetkililerinin verdiği bilgilere göre; Tarkan Yavaş'ın silahlı olduğu öğrenildi.


TARKAN YAVAŞ KİMDİR? : 30 yıldan bu yana Adnan Oktar’ın arkadaş grubu içerisinde yer alan Tarkan Yavaş Galatasaray Lisesi mezunu.  İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitiren Tarkan Yavaş, siyasi tarih üzerine de yüksek lisans yapmış.

Adnan Oktar’ın sağ kolu olarak gösterilen Tarkan Yavaş, onun yerine bir çok konferansta yer aldı. Hem yurt içinde hem de yurt dışında aktif olan Tarkan Yavaş'ın Adnan Oktar'ın tüm sırlarına vakıf olduğu söyleniyor. 

Tarkan Yavaş, Adnan Oktar'ın kedicikleri ile program yaptığı A9 kanalında da aktif bir isim. Haftalık olarak “Gündem Analiz” isimli programı yapan Tarkan Yavaş, örgütünün en önemli isimlerinden.

GALATASARAY'DA VOLEYBOL OYNAMIŞ : Firari olan Tarkan Yavaş Galatasaray Lisesi ve Galatasaray Spor Kulübü’nde lisanslı voleybol oynamış. Tarkan Yavaş'ın halen Galatasaray Spor Kulübü’ne üye olduğu öğrenildi.

Adnan Oktar örgütüne yönelik operasyonda Çengelköy'deki evinde çok sayıda silah çıktığı söyleniyor.

2 kedicik kaçtı Tülay Kumaşçı gözaltında mı? +18'lik çıplak fotoğrafları ile... 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kimdir bu Tarkan Yavaş! Adnan Oktar'ın 2 numaralı ismi kaçtı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR13 YORUM
  • Ehehehe 11 Temmuz 2018 18:39 Her boyle seyde altindan gs lisesi yada gs oyunculari cikiyor :)

    CEVAP YAZ 1 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro