Kılıçdaroğlu'nun zor anları! Bir anda yere yığıldı

Çorum’da, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanına yaklaşan bir vatandaş, “Biz emekliyiz. Emekli bitti. Rençber bitti” dedikten sonra yere yığıldı. Kılıçdaroğlu, yaşlı adam hastaneye kaldırılana kadar başından ayrılmadı.

Kılıçdaroğlu'nun zor anları! Bir anda yere yığıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çorum'da şehit ailelerini ziyaret etti. İl merkezindeki Ahlatcı Metal Rafinerisi'nde incelemelerde bulunan Kılıçdaroğlu, daha sonra partisinin milletvekilleriyle geçen yıl Mardin'in Derik ilçesinde terör operasyonu sırasında şehit düşen Astsubay Üstçavuş Mustafa Ayna'nın Osmancık ilçesinde yaşayan ailesine ziyarette bulundu.

Kılıçdaroğlu'nun zor anları! Bir anda yere yığıldı

Şehidin babası Muzaffer Ayna tarafından karşılanan Kılıçdaroğlu, basına kapalı gerçekleşen ziyarette aile üyelerine başsağlığı dileyip bir süre görüştü. Kılıçdaroğlu, Ayna'nın evinden çıktıktan sonra kendisini bekleyen vatandaşlarla sohbet etti. Şehit evi çıkışında Kılıçdaroğlu’nun yanına yaklaşan Şaban Taşlı isimli bir vatandaş, “Biz emekliyiz. Emekli bitti. Rençber bitti” dedikten sonra bayıldı. Yere düşüp başını beton zemine çarpan Şaban Taşlı için Kılıçdaroğlu sağlık görevlilerini çağırdı.

Kılıçdaroğlu'nun zor anları! Bir anda yere yığıldı

Taşlı, Kılıçdaroğlu'nun konvoyunda yer alan 112 Acil Servis ekibince yapılan ilk müdahalenin ardından Osmancık Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kılıçdaroğlu, sağlık ekibinin müdahalesi sırasında Taşlı'nın sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı.

Kılıçdaroğlu'nun zor anları! Bir anda yere yığıldı

Kılıçdaroğlu, daha sonra PKK'lı teröristlerin Kozluk Belediye Başkanı Veysi Işık'ın aracına yönelik saldırısı sırasında şehit düşen müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın'ın amcası Ertuğrul Yalçın'ın evine giderek babası Sadık Yalçın'a taziye dileklerin iletti. Ziyaret, basına kapalı gerçekleştirildi.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro