eposta yazdır zoom+ zoom-

Kılıçdaroğlu'nun sözlerine CHP'den bir olay açıklama daha!

Kılıçdaroğlu'nun sözlerine CHP'den bir olay açıklama daha!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazoğlu’na yönelik sözlerine ilişkin, "Söyleniş amacının dışında bir yorumla ele alınıyor" yorumunu yaptı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 06-04-2016 16:24 - Güncelleme: 06-04-2016 16:24

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, partisinin Merkez Yürütme Kurulu’nun (MYK) gündemine ilişkin basın toplantısı düzenledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile Bakanı Semra Ramazanoğlu hakkındaki sözlerini değerlendiren Haluk Koç, "Sayın Genel Başkanımızın dün ifade ettiği cümle üzerine fırtınalar kopartılıyor. Muammer Güler’in Reza Sarraf’a söylediği cümleyi kullandı. Niye aklınıza hemen başka şeyler geliyor. Aklınızda hep o var da onlar. Muammer Güler’le Reza Sarraf arasındaki ilişkiyi nasıl açıklayacaksınız?" ifadesini kullandı."TERTEMİZ BİR YAVRULAR BİR SAPIĞIN ELİNDE"

Ensar Vakfı’nda yaşanan çocuk istismarına değinen Koç, "9-10 yaşındaki çocuklarımız Karaman’da cinsel istismara uğradı. Buradan bütün halkımıza, özellikle AKP’ye oy veren muhafazakar insanlarımıza seslenmek istiyorum. Ben muhafazakarım, insanımızın vicdanına söylüyorum, 9-10 yaşındaki çocuğumuza cinsel istismar reva mı? O çocuklar hepimizin. Çocuk istismarcılarıyla el ele gezen siyasi parti bugün siyasi ahlaktan bahsedebilir mi? Bu çocuklar senelerce tacize uğruyor. Tertemiz yavrular bir sapığın elinde. Bu ortaya çıkanlar, gerisini bilmiyoruz. İlin valisi bu sapıkla fotoğraf çektiriyor. CHP bu olayın üzerine gitmeyecek mi? Meclis’te araştırma önergesi verdik, AKP’nin oylarıyla reddedildi. Takı kuyruğuna girmişler gibi kutladılar, neyi kutluyorsunuz? Yazıktır, günahtır. Bütün bu sürece göz yuman AKP iktidarı, hiç gürültüye bakmayın, AKP iktidarı sorumludur. Niye aileden sorumlu bakanı ön plana alıyoruz. Kendi sorumluluk alanında ve bu vakfa kötülük gelmesin diye istismara uğrayan çocukları değil, bu vakfı savunduğu için eleştiriyoruz" şeklinde konuştu."SİZİN KAFANIZ TÜMDEN BOZULMUŞ"

Koç, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Sayın Genel Başkanımızın dün ifade ettiği cümle üzerine fırtınalar kopartılıyor. Muammer Güler’in Reza Sarraf’a söylediği cümleyi kullandı. Niye aklınıza hemen başka şeyler geliyor. Aklınızda hep o var da onlar. Muammer Güler’le Reza Sarraf arasındaki ilişkiyi nasıl açıklayacaksınız? Orada bu ifade önünde siper oldum, önünde paspas olurum anlamına gelirken, siz buradan bir cinsi anlam çıkartıyorsunuz. Sizin kafanız tümden bozulmuş. Tümden ayarlarınız bozuk. Sema Hanım, aileden sorumlu bakan hanım, çocuk istismarcılarının önünde kendini siper etmiştir. O sözleriyle bunu söylemiştir. Söyleniş amacının dışında bir yorumla ele alıp, siyaseti gerim gerim gerip CHP’nin Genel Başkanını, CHP’nin tüzel kişiliğini, tümünü töhmet altında bırakıyorlar."

Koç, "Durumdan vazife çıkartan müsvedde de konuşuyor havaalanında. Takip listesinden çıkarmış. Bak Binali’yi hazırlıyorlar, sen önüne bak önüne. Sen yolcusun. Otur da koltuğunun ayaklarını sağlamlaştır. Gidiyorsun, Ahmet Bey. İki güne bir tekzip ediyor seni üst akıl" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Kılıçdaroğlu'nun sözlerine CHP'den bir olay açıklama daha! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR78 YORUM
  • sadia 07 Nisan 2016 11:57 bi kurumu kapattin bu cirkinlikler her yerde hayatin icinde yasaniyor toplumdaki cirkinlikleri nasil kapatilacak? bu kisilere ne gibi yaptirimlar yapilacak kimse bi sey söylemiyor habire hükümet muhalefet, birbiriyle kavga ediyor sucun üstü kapatiliyor ak partililer, chpliler habire birbirlerini sucluyor netice yok care yok halkda bunlarin yoluna su tasiyor ne olacak bu cirkinlikler heyyyy milletttt nasil bi care bulunacak kimse yokmuuuuuuu bu acili insanlara yardim edecek?

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro