eposta yazdır zoom+ zoom-

Kılıçdaroğlu'ndan yeni Muharrem İnce açıklaması

Kılıçdaroğlu'ndan yeni Muharrem İnce açıklaması

İstifası istenen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu parti binasında açıklamalarda bulundu. Muharrem İnce bizim bir değerimizdir, onu da kucaklıyoruz diyen Kılıçdaroğlu, birlikte yürüyeceğiz açıklamasını yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 27-06-2018 12:19 - Güncelleme: 27-06-2018 12:19

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu CHP Genel Merkezi'nde açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

"Bugün çok mutluyum havuz medyasında ilk kez manşet olduk. Havuz medyasında manşet olduysak demek ki yaptığımız iş doğru. Hiçbir arkadaşımızı ötekileştirmek, dışlamak gibi amacım yok. Herkesi, 81 milyonu kucaklayacağız. İl başkanı, ilçe başkanı gelmek isteyenler oldu. Gelmeyin dedim. Herkes işini yapsın dedim."

"İNCE BİZİM BİR DEĞERİMİZDİR"

"Biz önümüzdeki seçimlere önemli bir hazırlıkla gideceğiz. Türkiye'yi demokrasiye kavuşturmak için mücadele edeceğiz. Bu seçimler klasik seçimler değildir. Herkesi kucaklayacağız. Muharrem İnce bizim bir değerimizdir, onu da kucaklıyoruz. Havuz medyası da bunu bilsin. Biz de ayrılık gayrılık yoktur. Biz demokrasi adamıyız. Haktan, hukuktan yanayız. Birlikte yürüyeceğiz."

"81 İLİ GEZECEĞİM DİYOR"

"Hiç kimseyi ötekileştirmeden 81 milyonu kucaklıyoruz, sevgili arkadaşım Muharrem İnce 81 ili gezeceğim diyor. İl başkanlarıma talimatımdır. Karşılayacaksınız, heyecan içinde gezdireceksiniz. Uğurlayacaksınız. Hiçbir tereddütünüz olmasın."

Kılıçdaroğlu seçimlerin ardından dün yaptığı açıklamasında Muharrem İnce'nin tebrik ettiği Erdoğan'ı tebrik etmeyeceğini kızgın bir dille söylemişti. İstifa edip etmeyeceği sorulan Kılıçdaroğlu Koltuk sevdası olanların bu partide işi yok açıklamasını yapmıştı. Kılıçdaroğlu ayrıca Muharrem İnce'nin beklentinin altında oy aldığını da söylemişti.

Kemal Kılıçdaroğlu istifa etti mi? Bomba açıklama canlı yayında

Kılıçdaroğlu İnce ve istifa lafını duyunca öfkeyle patlayıp çekti gitti

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kılıçdaroğlu'ndan yeni Muharrem İnce açıklaması haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR60 YORUM
  • abcd 28 Haziran 2018 01:48 Adamın söylediği tek doğru; haziran güneşli ve günlerin uzun olduğu ay diyerek iyi olanların kazanacağını söylemiş olmasıdır. İyi olan Cumhur ittifakı kazandı.

    CEVAP YAZ 0 11

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro