eposta yazdır zoom+ zoom-

Kılıçdaroğlu'ndan yeni açıklama: 'Haysiyetliysen...'

Kılıçdaroğlu'ndan yeni açıklama: 'Haysiyetliysen...'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinin grup toplantısında açıkladığı belgelerin ardından Twitter hesabından, "Yine inkar ettin, ispat istedin, ispat ettim" diye yazdı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 28-11-2017 23:54 - Güncelleme: 29-11-2017 00:54

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinin grup toplantısında açıkladığı belgelerin ardından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Özel, "Gösterilen belgeler sahtedir" diye konuştu. Son açıklama yine Kılıçdaroğlu'ndan geldi. Kılıçdaroğlu Twitter hesabından, "Yine inkar ettin, ispat istedin, ispat ettim" diye yazdı.

İşte Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Twitter hesabından yaptığı o açıklama:

"Akrabaların vergi vermemek için yurt dışında şirket kuracak, milyon dolarları o şirketlere gönderecek, sen de çıkıp millete “dolarlarınızı bozdurun” diyeceksin! Yine inkar ettin, ispat istedin, ispat ettim. Eğer haysiyetli bir adamsan, sözünü tutar, gereğini yaparsın...

AK Parti Sözcüsü: "Kılıçdaroğlu kendi yalanında boğulacak"

Ben üstüme düşeni yaptım. Akrabalarının ve senin nasıl kirli bir düzen içinde olduğunuzu, belgeleriyle milletimin gözünün önüne serdim. Ben hiçbir zaman haksızlık karşısında susan olmadım, olmayacağım. Acaba sen üstüne düşeni yapıp, bu milletin yakasından düşecek misin?

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan belgeleri

Ortaya çıkardığımız belgeler yüzünden beni ve CHP'yi karalayacaksın. Şunu bil ki, benim hiçbir şeyden korkum yok çünkü alnım ak! Senin hiddetini ve korkunu ise çok iyi anlıyorum. Sen, yıllarca Türkiye'nin altını oymuş bir yönetimin baş aktörüsün!"

Yazıcı: Kılıçdaroğlu'nun yaptığı müptezellik             

Erdoğan'ın avukatından Kılıçdaroğlu'na flaş cevap...

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kılıçdaroğlu'ndan yeni açıklama: 'Haysiyetliysen...' haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR11 YORUM
  • hakkı 30 Kasım 2017 09:10 kemal kılıçdaroğlu şunlar senin marifetlerin değil mi?memur kızının aldığı iki milyon lira değerindeki rezidans gökten zembille mi indi? torunların bebekken çıkan yasadan etkilenmesin diye SSK ya işe giriş yaptırmadın mı? SSK genel müdürü iken baba tarafından akraban olan Karabulut Ailesi'nden toplam 31 kişi, anne tarafından akraban olan Gündüz Ailesi'nden 26 kişi, eşin selvi kılıçdaroğlu'nun akrabaları olan düzgün ailesinden de toplam 13 kişiyi, dhkpc, pkk, dev-yol ve tikbli 22 kişiyi işe almadın mı? yaptığın usülsüzlükleri saymıyorum çünki yorum alanında karakter kotası var. karakter meselesinede girmiyorum daha. sonrada çıkmış alınım ak diyorsun. memur kızının üzerine kayıtlı buz rezidanstaki daire var. yan alnın ak değil.

    CEVAP YAZ 0 5

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro