eposta yazdır zoom+ zoom-

Kılıçdaroğlu'ndan Mansur Yavaş sorusuna ilginç yanıt

Kılıçdaroğlu'ndan Mansur Yavaş sorusuna ilginç yanıt

CHP'nin Ankara adayı kim olacak? CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Ankara için Mansur Yavaş ile devam mı edeceksiniz?" sorusuna böyle yanıt verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-10-2017 07:10 - Güncelleme: 13-10-2017 07:10

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mansur Yavaş sorusuna "Ankara’da Mansur Bey siyasette önemli bir figür. Onunla arada bir konuşuyorum. Partiye üyeliğini yapmadı ama bizim kesimde de sevilen bir isim." diye yanıt verdi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu dün iş çevreleri ve kanaat önderleriyle bir araya gelmek üzere Denizli’ye gitti. Kılıçdaroğlu uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. CHP lideri büyükşehir adaylarıyla ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.

BİZİM KESİMDE SEVİLEN BİR İSİM
-Büyükşehir adaylarınızı önceden mi zamanında mı belirleyeceksiniz?
Her şey zamanında. Adaylar merkez yoklamasıyla belirlenecek. Birden fazla adayın olduğu yerlerde merkez yoklaması yapılacak. Başarılı olan başkanlarımızla devam edilecek. Bırakmak isteyenler var. Şahsen devam etmek istediğim isimler var. Ankara, İstanbul, Adana, Mersin, Balıkesir, Denizli, Bursa, Antalya’yı kesin alacağız.

-Ankara için Mansur Yavaş ile devam mı edeceksiniz? Kendisiyle görüşmüşsünüz.
Ankara’da Mansur Bey siyasette önemli bir figür. Onunla arada bir konuşuyorum. Partiye üyeliğini yapmadı ama bizim kesimde de sevilen bir isim.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kılıçdaroğlu'ndan Mansur Yavaş sorusuna ilginç yanıt haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR8 YORUM
  • Mustafa Menfaatlı 16 Ekim 2017 13:02 Geçmişi büyük başarılarla dolu herkesin sevdiği bir kişi hangi partiden hangi şehre aday olsa kesin kazanacak Türkiye'yi çağ atlatacak bir aday.CHP nin böyle bir adayı kaçırmaması lazım.Lakin çok meziyetli herşeyi bilen bazıları işsiz kalıyor o da ayrı mesele.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Kemal Kılıçdaroğlu
KEMAL KILIÇDAROĞLU KİMDİR?

Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde doğan Kemal Kılıçdaroğlu, ilk ve ortaöğrenimini Erciş, Tunceli, Genç, Elazığ gibi Anadolu'nun çeşitli yerlerinde yaptı. Yükseköğrenimini yapmak için girdiği Ankara İktis

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro