eposta yazdır zoom+ zoom-

Kılıçdaroğlu ve Balbay arasında sürpriz görüşme

Kılıçdaroğlu ve Balbay arasında sürpriz görüşme

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP Genel Başkanlığı'na adaylığını koyan Mustafa Balbay, Meclis'te sürpriz bir görüştürme gerçekleştirdi. Görüşmenin ardından Balbay açıklama yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-11-2015 15:20 - Güncelleme: 17-11-2015 15:38

Cumhuriyet Halk Partisi'nde kurultay tartışmaları sürerken Genel Başkan adaylığını açıklayan İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Meclis'te CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Balbay görüşmede kurultay sürecini ele aldıklarını, kendisinin "amacımız partiyi güçlendirmek" mesajını verdiğini söyledi.

Balbay, yaptığı açıklamada şöyle dedi:

"Çok güzel bir görüşme oldu. Kendisi de amacının partiyi güçlendirmek olduğunu söyledi. Ayrıca partinin bir amacının da gelecekteki genel başkan adaylarını çıkarmak olduğunu söyledi"

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kılıçdaroğlu ve Balbay arasında sürpriz görüşme haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
KİMDİR ?
Kemal Kılıçdaroğlu
KEMAL KILIÇDAROĞLU KİMDİR?

Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde doğan Kemal Kılıçdaroğlu, ilk ve ortaöğrenimini Erciş, Tunceli, Genç, Elazığ gibi Anadolu'nun çeşitli yerlerinde yaptı. Yükseköğrenimini yapmak için girdiği Ankara İktis

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro