eposta yazdır zoom+ zoom-

KıIıçdaroğlu'ndan Çiller için bomba iddia! ABD'de...

KıIıçdaroğlu'ndan Çiller için bomba iddia! ABD'de...

Eski Başbakanlardan Tansu Çiller'in AK Parti'nin Yenikapı mitingine katılıp ''milli şuurla buradayım'' açıklaması sonrası CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan olay bir açıklama geldi. Kılıçdaroğlu ''Tansu Hanım gibi dünyalığını Türkiye'de değil de Amerika'da edinen birisinin herhalde kalkıp da böyle belli bir menfaati, belli bir çıkarı sağlamadan oraya gideceğini hiç düşünmüyorum" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-06-2018 10:39 - Güncelleme: 19-06-2018 10:39

Kılıçdaroğlu, TV 5 televizyonunun canlı yayınında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu, soruları yanıtladı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tansu Çiller'in AK Parti'nin İstanbul mitingine katılmasını değerlendirdi.

Kılıçdaroğlu ''Tansu Hanım gibi dünyalığını Türkiye'de değil de Amerika'da edinen birisinin herhalde kalkıp da böyle belli bir menfaati, belli bir çıkarı sağlamadan oraya gideceğini hiç düşünmüyorum" dedi. Kılıçdaroğlu şu açıklamalarda bulundu:

ÇİLLER TAM TERSİNİ YAPTI: Çiller'in eski partisi Adalet Partisi, Doğru Yol Partisi, Demokrat Parti, o gelenekten geliyor. Dolayısıyla o geleneğin son temsilcisi Sayın Süleyman Demirel, Allah rahmet eylesin vefat etti. Bir gün önce ölüm yıl dönümü vardı. Ben isterdim ki Tansu Çiller, ölüm yıl dönümü törenlerine katılsın ama o tam tersini yaptı.

NEDEN DESTEK VERDİĞİNİ ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE ANLARIZ: Neden destek veriyor onu bilemiyoruz ama önümüzdeki günlerde biraz daha net görürüz.

ABD'DE DÜNYA KADAR MAL VARLIĞI VAR BUNLARIN SORGULANMASI LAZIM: Tansu Hanım'ın Amerika'da dünya kadar mal varlığı var. Onların hepsinin sorgulanması lazım. Nedir ne değildir, bu Amerika aşkı nereden geliyor? Bütün bunların sorgulanması lazım.

TANSU HANIM BELLİ BİR MENFAAT SAĞLAMADAN MİTİNGE GİTMEZ: Kesinlikle rızaya dayalı birliktelikler değildir bunlar. Tansu Hanım gibi dünyalığını Türkiye'de değil de Amerika'da edinen birisinin herhalde kalkıp da böyle belli bir menfaati, belli bir çıkarı sağlamadan oraya gideceğini hiç düşünmüyorum."

Ak Parti'nin Yenikapı mitinginde Tansu Çiller süprizi

Tansu Çiller'i Yenikapı mitingine götüren gerekçe ortaya çıktı

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN KıIıçdaroğlu'ndan Çiller için bomba iddia! ABD'de... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR46 YORUM
  • Misafir 19 Haziran 2018 13:59 Adamın işi gücü belaltı vurmak!

    CEVAP YAZ 2 8

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro