eposta yazdır zoom+ zoom-

Kenan İmirzalıoğlu akaryakıt şirketinin reklam yüzü oldu

Kenan İmirzalıoğlu akaryakıt şirketinin reklam yüzü oldu

Demirören Holding bünyesinde Nisan 2016’dan bu yana faaliyet gösteren, TOTAL Oil Türkiye AŞ, yeni bir imaj kampanyası başlattı ve bu kampanyanın reklam yüzü olarak Kenan İmirzalıoğlunu seçti.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-08-2018 11:50 - Güncelleme: 17-08-2018 11:55

Kenan İmirzalıoğlu ,TOTAL akaryakıt şirketinin reklam yüzü oldu.

TOTAL'den yapılan açıklamaya göre, marka, yeni imaj kampanyası kapsamında bugün yayına giren reklam filminde "Türkiye’nin Enerjisi Güzel" sloganıyla Türkiye’nin ve insanının güzelliklerine değiniyor.

Çekimleri 8 günde tamamlanan, yol sahneleri için özel kamera ekipmanlarının kullanıldığı filmin yönetmen koltuğunda Ozan Yalabık oturuyor. Markanın reklam yüzü ise ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu oldu.

Karadeniz’den Ege’ye Türkiye’nin farklı bölgelerinde ve sekiz günde tamamlanan reklam filmi, televizyon ve dijital platformlarda hedef kitlesiyle buluştu. Kampanya, yıl boyunca farklı mecralarda yayında olacak.

Reklam filmi boyunca Kenan İmirzalıoğlu, üreticisinden girişimcisine farklı hayat koşuşturması içerisinde olan insanların hikayelerini anlatıyor, o özel anlara tanıklık ediyor. Tüm bu çekimlerin sonucunda şirket, izlerken akıllardan çıkmayacak ve herkesin kendi hayat mücadelesinden bir parça bulduğu bir reklam filmi çıkmasını amaçlamış.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kenan İmirzalıoğlu akaryakıt şirketinin reklam yüzü oldu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 17 Ağustos 2018 12:12 uyuşturucudan nasıl aklandı hayret resmen uyusturucu da kullanıyordu bıraktılar

    CEVAP YAZ 1 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro