SON DAKİKA

eposta yazdır zoom+ zoom-

Kemal Kılıçdaroğlu Sema Ramazanoğlu'na ne dedi?

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Sema Ramazanoğlu'yla ilgili sözleri olay oldu. Peki Kemal Kılıçdaroğlu Sema Ramazanoğlu'na ne dedi?

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 05-04-2016 14:55 - Güncelleme: 06-04-2016 13:44

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik eleştirileri gündeme oturdu.

Karaman'da yurtlarda yaşanan çocuk istismarıyla ilgili Ramazanoğlu'nu eleştiren Kılıçdaroğlu, "Aileden sorumlu bakan zaten birilerinin önüne yatmış vaziyette o da konuşmuyor." dedi.

Partisinin grup toplantısında konuşan Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları polemiğin fitilini ateşledi. İşte o çok konuşulacak sözler:

“BU ÇOCUKLARI BU YOZ KÜLTÜRE SİZ NASIL TESLİM ETTİNİZ?”

"Karaman'dan sonra Türkiye'nin dört bir yanında olaylar patladı. Bunlar sabah akşam Müslümanlıktan din imandan bahsediyorlardı. Bu çocukları bu yoz kültüre siz nasıl hangi gerekçeyle teslim ettiniz? Vakıfları savunuyorlar. Çocuklara sahip çıkın vakıflara değil. Bu çocuklar yasa dışı burada nasıl kaldı?

“AİLE BAKANI BİRİLERİNİN ÖNÜNE YATMIŞ VAZİYETTE”

Valisi konuşmuyor, emniyet müdürü konuşmuyor. Milli Eğitim Bakanı konuşmuyor. Aileden sorumlu bakan da zaten birilerinin önüne yatmış vaziyette o da konuşmuyor.

“NİYE SAPIKLARA TESLİM EDİYORSUNUZ ÇOCUKLARIMIZI”

Bu işlerin baş sorumlusu Milli Eğitim Bakanı niye konuşmuyor? Niye sapıklara teslim ediyorsunuz çocuklarımızı. İtibar sahibi olmak yüksek ahlak sahibi olmakla başlar. Adalet duygularını içinde hissetmekle başlar. Ben büyük saraylarda oturuyorum benim itibarım yüksektir hiç olmaz. İtibar parayla pulla satın alınabilecek şey değildir."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kemal Kılıçdaroğlu Sema Ramazanoğlu'na ne dedi? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR181 YORUM
  • Misafir 10 Nisan 2016 23:33 anadolu deyimiymiş...başka bir anadolu deyimi yokmuydu..bu savunmayı ancak kimler yapar acaba...eyyyy ATAMIN altı oklusu partisi başkanı..

    CEVAP YAZ 1 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro