eposta yazdır zoom+ zoom-

Kavga karakolda bitti! O adam Deniz Çakır'a yaklaşamayacak

Kavga karakolda bitti! O adam Deniz Çakır'a yaklaşamayacak

Deniz Çakır, sevgilisi Güvenç Dağüstün'le bir eğlence mekanında kavga ederek karakolluk olan Yüksel Volkan hakkında 1 ay süreyle koruma kararı aldırdı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 03-08-2018 12:22 - Güncelleme: 03-08-2018 14:33

BODRUM’da bir eğlence mekanına sevgilisi Güvenç Dağüstün’le giden oyuncu Deniz Çakır, aynı mekanda bulunan Yüksel Volkan’la tartışmış, kavgaya dönüşen tartışma karakolda bitmişti.

Sözcü'nün haberine göre; İstanbul Aile Mahkemesi’ne avukatı aracılığıyla başvuran Deniz Çakır, daha önce aynı arkadaş çevresinde bulundukları Yüksel Volkan’ın, kendisini tehdit ettiğini ve can güvenliğinin olmadığını savunarak koruma kararı talep etti.

Talebi kabul eden mahkeme, Yüksel Volkan’ın 1 ay süre ile Deniz Çakır’a yönelik hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına, iletişim araçları ile rahatsız etmemesine, tedbire uymaması halinde ise 3 günden 10 güne kadar zorlama hapsine tabi tutulacağına karar verdi.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Kavga karakolda bitti! O adam Deniz Çakır'a yaklaşamayacak haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro