Katy Perry'nin gizli yeteneği herkesi şaşkına çevirdi!

American Idol'de jüri koltuğunda oturan Katy Perry, gizli yeteneğini ilk defa sergiledi. Çıkardığı albümlerle, özel hayatıyla ve sosyal medyada sergilediği performansla gündemden düşmeyen ABD'li şarkıcı Katy Perry, bu sefer hiç bilinmeyen bir özelliği ile daha gündeme geldi.

ABD'nin en çok izlenen programlarından American Idol'ün jüri koltuğunda oturan Perry, milyonlarca izleyicinin şaşkın bakışları arasında bugüne kadar hiç açıklamadığı bir yeteneğini sergiledi. Boynu ile çenesi arasında kalan bölgesini 'pelikan' gibi şişirip söndürebilen şarkıcı, ilginç görüntüsüyle diğer jüri üyelerini ve ekranları başında yarışmayı izleyen milyonlarca Amerikalı'yı şaşkınlık içerisinde bıraktı. Katy Perry'nin bu ilginç halleri sosyal paylaşım sitelerinde de kısa süre içerisinde gündem olurken, birçok kullanıcı Perry'yi 'pelikan'a benzetti.

Geçtiğimiz günlerde Twitter’da 100 milyon takipçiye ulaşan ilk kişi olarak Twitter’da rekor kıran ünlü şarkıcı, sosyal medyanın da en renkli simalarından biri olarak biliniyor:

  • Magazin 14 Mart 2018 12:17
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Katy Perry'nin gizli yeteneği herkesi şaşkına çevirdi! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro