eposta yazdır zoom+ zoom-

Katar Emiri mesaj verdi Erdoğan paylaştı

Katar Emiri mesaj verdi Erdoğan paylaştı

Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani, "Ümmetin sorunları ve Katar'ın yanında duran Türkiye'nin ve oradaki kardeşlerimizin yanındayız." dedi. Başkan Recep Tayyip Erdoğan ise Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile görüşmesine ilişkin Twitter'dan açıklama yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 15-08-2018 23:11 - Güncelleme: 15-08-2018 23:11

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Katar Emirinin mesajını paylaştıktan sonra yaptığı açıklamada "Dost ve kardeş ülke Katar ile ilişkilerimiz birçok alanda güçlenerek devam edecek" ifadelerine yer verdi.

Katar Emiri Al Sani, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, şu ifadelere yer verdi: "Ümmetin sorunları ve Katar'ın yanında duran Türkiye'nin ve oradaki kardeşlerimizin yanındayız. Bugün Ekselansları Başkan Erdoğan ile Ankara'da yapmış olduğum önemli görüşmeler çerçevesinde, üretken, güçlü ve sağlam ekonomiye sahip bu ülkede 15 milyar dolar tutarında bir mevduat ve yatırım projeleri paketini duyurduk."

ERDOĞAN'DAN AÇIKLAMA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Katar Emiri ile yaptığı görüşmenin ardından Twitter'dan şu mesajları paylaştı: 

"Bugün bir çalışma ziyareti için ülkemize gelen kardeşim @TamimBinHamad ile çok verimli ve olumlu bir görüşme gerçekleştirdik. Kendisini Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde ağırlamaktan büyük memnuniyet duydum. Şeyh @TamimBinHamad ve Katar halkına Türkiye'nin yanında durdukları için milletim adına teşekkür ediyorum. Dost ve kardeş ülke Katar ile ilişkilerimiz birçok alanda güçlenerek devam edecek.

Katar'dan ABD'ye kapak! Türkiye'ye dolar yağdıracak tam 15 milyar dolar...

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Katar Emiri mesaj verdi Erdoğan paylaştı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR7 YORUM
  • Misafir 16 Ağustos 2018 13:28 CB görev süresi dolduğunda bu ülkeyi en uzun süre yönetmiş lider olacak. Acaba R.T. Erdoğan üstüne tarafsız, bilimsel, ciddi bir çalışma yapıldı mı doktora ya da doçentlik tezi gibi? Yurt içinde ve yurt dışında isminin marka değeri etkisi, etkinliği veya etkisizliğine ilişkin bir araştırma var mı? Bence, yaptıkları yapmadıkları, başardıkları başaramadıkları, fikri ve ilkesel dönüşümleri içerde ve dışarda sevenleri sevmeyenleri, algılanması, gerçeği, liderliği, düşünceleri, uygulamaları, hataları doğruları ile tarafsız (yalakalık ya da düşmanlık yapmadan) ve bilimsel gerçekler ışığında siyaset bilimi, sosyoloji, psikoloji, iletişim, sevk ve idare, gerçeklik ve algılama hususlarında bir çok doktora çalışması yapılmalıdır. Böyle bir çalışma var mı bilmiyorum, ama en azından şimdilik sadece yurt dışı odaklı "yıllar, milletler ve gruplar içinde ERDOĞAN algısı" şeklinde tarafsız ve bilimsel çalışma yapılması elzemdir.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro