eposta yazdır zoom+ zoom-

Kastamonu Çataloğlu ailesiyle ilgili flaş gelişme silahla vurulup...

Kastamonu Çataloğlu ailesiyle ilgili flaş gelişme silahla vurulup...

KASTAMONU'da çıkan yangın sonrası ortalarda olmayan Çataloğlu ailesiyle ilgili son dakika gelişmeler yaşanıyor. Yanan evde sadece 12 yaşındaki Serdar Çataloğlu'nun cesedi bulunmuştu. Bugün çıkan yeni gelişmeler ise herkesi şoke etti

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 21-12-2017 12:28 - Güncelleme: 21-12-2017 12:28

29 Kasım'da çıkan yangında kaybolan Çataloğlu ailesi her yerde aranıyordu. Müge Anlı'ya da katılan ailenin yakınları Çataloğlu ailesinin neden öldürüldüğü sorusuna yanıt aradı. Bugün ise Çataloğlu ailesiyle ilgili son dakika gelişmeler yaşandı.

Kastamonu'da merkeze bağlı Bürme köyünde 29 Kasım'da çıkan yangın sonrasında kaybolan aynı aileden 4' ünün silahla vurulduğu ve gömüldükleri yerde kazı çalışmaları başlatıldığı bildirildi. Olayla ilgili 2 kişinin daha tutuklandığı belirtildi. Çataloğlu ailesinin öldürülmesiyle ilgili tutuklu sayısı böylece 5'e çıktı.

YANGIN SÜSÜ VERİLDİ: İddiaya göre Çataloğlu ailesinin öldürülmesine yangın süsü verildi. 12 yaşındaki Serdar Çataloğlu'nun yanarak ölmesi fakat diğer aile fertlerinin orada olmaması esrarını koruyordu. Bugün çıkan bilgilere göre diğer aile fertlerinin vurularak gömüldüğü ortaya çıktı. Kastamonu'da çıkan yangın ile ilgili soruşturma devam ediyor. 

OLAYIN GEÇMİŞİ

 Fazıl Çataloğlu ile akrabası Ahmet Çataloğlu'na ait evlerin 21 gün önce yanmasının ardından Fazıl Çataloğlu ile eşi Sebahat, oğlu Emin, gelini Şengül ve torunu Serdar Çataloğlu'ndan haber alınamaması üzerine arama çalışması başlatıldı. Yanan evlerden birinin enkazında Serdar Çataloğlu'na (12) ait olduğu değerlendirilen bir ceset bulundu. Ceset, otopsi amacıyla Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kastamonu Çataloğlu ailesiyle ilgili flaş gelişme silahla vurulup... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro