YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2018 01:02 - Güncelleme: 12 Mayıs 2018 01:04

Kariyer hedeflerimize odaklanabiliriz

Bugün 12 Mayıs Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Koç burcunda ilerleyen Ay güne sabırsız ve girişken enerjiler veriyor. Sabah saatlerinde Ay Oğlak burcundaki Satürn ile dik açı yapacak.

Görev ve sorumluluklara odaklanabiliriz. Aile büyükleri ve otoriteyle ilişkiler de günlük akışta belirleyici olabilir. Zaman zaman kendimizi kısıtlanmış ve karamsar hissedebiliriz. Mesleki veya ailevi bazı görevler üzerimizde yük oluşturabilir.

Boğa burcundaki Güneş ve Oğlak burcundaki Plüton arasında etkinleşen üçgen açı uzun vadeli istikrar beklediğimiz işlerde güç ve güven destekleri verebilir. İş, kariyer, para, inşaat ve toprağa dayanan konularda verim elde edebiliriz.

Koç burcundaki Merkür, Oğlak burcundaki Mars ile dik açı yapacak. Hızlı ve kararlı düşüncelerle günlük işlerde insiyatif alabilir, harekete geçebiliriz. İletişim kurarken biraz agresif ve sabırsız olmamız mümkün. Bencil ve inatçı düşünceler, acele eylemler zarar verici de olabilir, dikkat etmeliyiz.

Akşam saatlerinde planlarımızı değiştirecek bazı haberler alabilir, ilginç tekliflerle karşılaşabiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kariyer hedeflerimize odaklanabiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro