eposta yazdır zoom+ zoom-

Karısını istemediler diye dehşet saçtı! Baba öldü, anne ve yenge yaralı...

Karısını istemediler diye dehşet saçtı! Baba öldü, anne ve yenge yaralı...

Geçtiğimiz aylarda aynı bölgede iki organofosfat zehirlenmesine bağlı ölüm gerçekleşmişti.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 08-08-2018 10:52 - Güncelleme: 08-08-2018 10:52

İSTANBUL Ataşehir'de moto-kuryelik yapan koca, eşi ile evlenmesine razı olmayan babasını kalbinden bıçakladı.Araya giren annesini de kalçasından bıçaklayan Ozan K. evden çıkarken karşılaştığı yengesi Meryem K.'yi de baldırından yaraladı. Kalbinden yaralanan baba kurtarılamadı.

AİLESİ EŞİ İLE EVLENMELERİNE KARŞI ÇIKTI

İstanbul Ataşehir'de moto-kuryelik yapan Ozan K. (26) eşi ile evlenmesine razı olmayan babası Hasan K.'yi (54) öldürdü. İddiaya göre; Ozan K. iki yıl önce sosyal medyada Zümrüt K. ile tanıştı. İkili evlenme kararı aldı. Ozan K.'nin ailesi evlenmelerine karşı çıktı. Ozan K. ailesini dinlemedi, Zümrüt K. ile evlendi. Anne babasıyla bu nedenle sürekli tartıştı.

BABASINI KALBİNDEN BIÇAKLADI

Olay günü Ozan K. anne babasının yaşadığı eve geldi. Babasıyla tartıştı. Kavga büyüyünce Ozan K. babası Hasan K.'yi kalbinden bıçakladı. Araya giren annesini de kalçasından bıçaklayan Ozan K. evden çıkarken karşılaştığı yengesi Meryem K.'yi de baldırından yaraladı. Kalbinden yaralanan baba kurtarılamadı.

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Karısını istemediler diye dehşet saçtı! Baba öldü, anne ve yenge yaralı... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • ahmet demircan 08 Ağustos 2018 11:27 Allah lanet etsin böyle evlada. Baba suçlu olmuş olsaydı bile böyle bir muamele yapılamaz. Nuh peygamberin çocuğu gibi buna da lanet olsun.

    CEVAP YAZ 3 23

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro