YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2018 01:28 - Güncelleme: 14 Eylül 2018 01:32

Kararsız ve değişken olabiliriz

Bugün 14 Eylül Cuma... Venüs günündeyiz...

Akrep burcundaki Ay sabah erken saatlerde Jüpiter ile birleşecek. Duygularımız ve sezgilerimiz güçlenirken, iyimser ve şanslı enerjiler altında olacağız.

Ay  11:53’de Başak burcundaki Güneş ile uyumlu görünüm yapacak ve boşluğa girecek. Günün geri kalan bölümünde Ay önemli bir açı yapmayacak. Ruh halimiz daha dengeli olurken, kendimizi güçlü ve güvende hissedebiliriz. Günlük yaşamımız, iş ve sosyal ilişkilerimizde istikrarlı gelişmeler olabilir.

Önemli işlerimizle sabah saatlerinde ilgilenmek, öğleden sonra dinlenmeye ve eğlenmeye zaman ayırmak daha doğru olabilir.

Başak burcundaki Merkür ve Balık burcundaki Neptün arasında oluşacak karşıt açı zaman zaman aşırı idealist ve hayalci davranmamıza neden olabilir. Dalgınlık ve unutkanlıklar olabileceği için detaylı işlerde daha dikkatli hareket etmeliyiz. İlişkilerde yanlış anlamalar va alınganlıklar da oluşabilir. Kullandığımız sözcüklere özen göstermeli, eleştirel tavırlardan uzak durmalıyız.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Kararsız ve değişken olabiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro