YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2018 23:45 - Güncelleme: 20 Ağustos 2018 23:45

Kararlı ve disiplinli hareket edebiliriz

Bugün 21 Ağustos Salı... Mars günündeyiz...

Yay burcundaki Ay 02:46’da Güneş ile yaptığı üçgen açının ardından boşluğa girecek.

Ay sabah 07:00’de Oğlak burcuna geçecek. Duygularımızın geri planda kalacağı, görev ve sorumlulukların ön plana çıkabileceği bir gündeyiz.

Sabah saatlerinde Ay Satürn ile birleşecek ve Boğa burcundaki Uranüs ile uyumlu görünümde olacak. İş, kariyer ve aile ile ilgili konular zaman zaman üzerimizde baskı ve kısıtlama yaratabilir. Gelecekle ilgili planlarımıza ve hedeflerimize odaklanıp, kararlı ve disiplinli hareket edersek başarı elde edebiliriz. Bazı sürpriz fırsatların elimize geçmesi mümkün. Tıkanan konularda gerekli cesareti gösterip, farklı uygulamalara yönelirsek, olumlu sonuçlar alabiliriz.

Bugün bedensel olarak, eklem, kemik, dişler hassas olabilir ve kronik ağrılar artabilir. Bu bölgelere yönelik zorlanmalardan ve operasyonlardan uzak durmalıyız. Cildimizi rahatlatacak bakım çalışmaları yapabiliriz. Tuz ve calsiyum ihtiyacımız artacağından beslenmemizin mineral açısından zengin olmasına özen göstermeliyiz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Kararlı ve disiplinli hareket edebiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro