eposta yazdır zoom+ zoom-

Karar Gazetesi sahibi Mehmet Aydın ve yazarları için Çakıcı'dan yeni emir

Karar Gazetesi sahibi Mehmet Aydın ve yazarları için Çakıcı'dan yeni emir

Karar Gazetesi'nin sahibi Mehmet Aydın ile yazarları İbrahim Kiras, Hakan Albayrak, Etyen Mahçupyan, Akif Beki, Gürbüz Özaltınlı, Ali Bayramoğlu, Mete Yarar ve Elif Şafak, Alaattin Çakıcı'nın hedefinde. Çakıcı yeni emir yayınladı ölüm emri verdiği ilk talimatı 3 ay için dondurdu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 29-06-2018 15:04 - Güncelleme: 29-06-2018 15:04

Erdoğan hakkında yaptığı açıklamayı haberleştiren Karar Gazetesi'nin sahibini Mehmet Aydın ve yazarlarını hedefe koyan Çakıcı alenen ölümle tehdit etti. Alaattin Çakıcı'nın dehşet dolu satırları gerçek olamaz diye düşünürken avukatından gelen açıklama şaşkına çevirdi. 

Bu açıklama Karar Gazetesi sahibi ve köşe yazarları için verilen ve kimsenin inanmak istemediği o ölüm mesajının gerçek olduğunu belgeledi. Açıklamada 'Buradan sevenlerine göndermiş olduğu mesaj üç(3) ay için iptal edilmiştir' satırları dikkat çekti. İşte Alaattin Çakıcı'nın avukatı Can Sevinç'in şaşkına çeviren açıklaması:

-'26.06.2018 tarihinde KARAR Gazetesinin yayınladığı haberi kaldırıp, yerine Alaattin Çakıcı’nın 26 Haziran 23.45 tarihli açıklamasını bugün kendileri yayına koymuştur. Kendilerine Alaattin Çakıcı’nın avukatı olarak, doğru çizgiye geldikleri için teşekkür ederim. (...)

-Buradan sevenlerine göndermiş olduğu mesaj üç(3) ay için iptal edilmiştir. Çünkü orada müvekkilimin rahmetli annesi ile ilgili sözü vardır. Aynı hatayı yapmazlarsa bu karar dondurulur. Bundan sonra hiçbir seveni lütfen kimseye hakaret etmesin.

Karar 3 ay hata yapmazsa...
-Daha evvel de yazısında beyan ettiği gibi, KARAR Gazetesi daha önce Cumhur İttifakının başı olan şu anki devlet başkanımıza ve asrın son Türkmen Beyi’ne hata yapmadıkları sürece hiçbir arkadaşının KARAR Gazetesi sahibi ve yazarları ile üç(3) ay sorunu yoktur. Üç ay hata yapmazlarsa süresiz olarak bu çağrı dondurulacaktır.

-24 Haziran Seçimlerinden evvel “Şer İttifakı” ile işbirliği yapan;
İbrahim Kiras, Gürbüz Özaltınlı, Hakan Albayrak ve Elif Çakır’ın yazdıkları sayın devlet başkanımız ile ilgili yazılar basın arşivlerinde mevcuttur. Seçim döneminde iktidar ve muhalefet birbirlerini eleştirebilirler. Gerçekten iyi birer mümin iseler kıbleleri Washington D.C değil hepbirlikte Mekke’de Kabe’ye yönelmeli diye sözlerini bitirdi.' Kendileri adına Aziz Türk Milleti’ne saygılarımla arz ederim.29.06.2018
Alaattin ÇAKICI vekili Av. Can Sevinç'

Alaattin Çakıcı ölüm emri! Karar paylaşımı gerçek mi 6 isim var

Alaattin Çakıcı esrarı! 2 gün arayla Erdoğan'a dediğine bakın

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Karar Gazetesi sahibi Mehmet Aydın ve yazarları için Çakıcı'dan yeni emir haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • he he 01 Temmuz 2018 16:42 adam hapiste tehdit eidiyor açıça ölüm emri veriyor ama bizim hükümetimiz ve savcılar öylece bakıp hiç bir şey yapmıyor. işte yeni türkiye... yazık yazık

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro