Kapının deliğinden baktı bu görüntüyü gördü ama sonrası fena!

Bu hikayeler tüylerinizi diken diken edecek. Gerçekten yaşanıp yaşanmadığını bilmiyoruz ama okuduğunuz yine de korkutucu. İşte internetin en ürküten olayları...

Kapının deliğinden baktı bu görüntüyü gördü ama sonrası fena!

Bu hikayeler tüylerinizi diken diken edecek. Gerçekten yaşanıp yaşanmadığını bilmiyoruz ama okuduğunuz yine de korkutucu. İşte internetin en ürküten olayları... Hikaye Avustralya'da geçiyor. Bir arkadaşıyla yolda ilerlerken lastiği patlamış beyaz bir kamyonet görüyorlar. Şoför onların krikosunu ödünç alıp alamayacağını soruyor. İkili durumu şüpheli bulduğu için adama yardım etmeden oradan ayrılıyor. Sonradan adamın gezginleri öldüren Avustralyalı seri katil Ivan Milat olduğu ortaya çıkıyor.

Kapının deliğinden baktı bu görüntüyü gördü ama sonrası fena!

Eve aldığı güvenlik sistemi gece vakti akıllı telefonuna ard arda alarm göndermeye başlayan adam, kapıyı defalarca kontrol etmesine rağmen kimseyi bulamıyor. Son alarmda bu fotoğrafla karşılaşıyor. Görüntüdeki adamı bir daha görmüyor. Alarm da eski haline dönüyor.

Kapının deliğinden baktı bu görüntüyü gördü ama sonrası fena!

911 operatörü olarak çalışan adamın anlattığı hikayeye göre, yaşlı bir kadın 911'i tuşluyor ve kendini iyi hissetmediğini, telefonu kapatacağını fakat ön kapıyı açık bırakacağını söylüyor. Yetkililer kısa süre içinde olay yerine gittiğinde kadını ölü buluyorlar. Hikayeyi ilginç yapansa, yapılan incelemelerin ardından kadının en erken 12 saat önce ölmüş olduğunun ortaya çıkması. En yaygın teori, kadını ölü bulan fakat olaya karışmak istemeyen birinin kadının taklidini yaparak 911'i araması ve ortadan kaybolması. Bu ihtimal büyük ölçüde kabul görüyor ve konu kapanıyor.

Kapının deliğinden baktı bu görüntüyü gördü ama sonrası fena!

Hikaye dadı olarak çalışan genç kızın başından geçen ürkütücü olayı gözler önüne sermiş durumda. Kullanıcı, çalıştığı evin yolundaki bir inşaatın işçileri tarafından sürekli tacize uğruyor. Bir gün onları görmezden gelince içlerinden biri sıkıca kolunu kavrıyor. Kadın kendini zor kurtarıyor ve eve ulaşıyor. Aynı gece, evin çitlerinden elinde beyzbol sopasıyla tırmanmaya çalışan bir adamı fark eden kadın, hemen çocukları bir odaya alıyor ve güvenliklerini sağlıyor. Bir süre sonra ev sahipleri geliyor ve polis aranıyor. Adam kayboluyor ve bir daha izine rastlanmıyor.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro