Kanserden ölen çocuk bir anda uyandı ve ...

Nolan Scully'nin hikayesini bilmeyen yok. Kanser hastası küçük çocuk için bir çok kampanya düzenlenmişti. Nolan Scully hayatını kaybetti fakat geride adına yakışır bir hikaye bırakarak. İşte Nolan Scully ve annesinin herkesi etkileyen hikayesi.

Kanserden ölen çocuk bir anda uyandı ve ...

Nolan Scully'nin hikayesini bilmeyen yok. Kanser hastası küçük çocuk için bir çok kampanya düzenlenmişti. Nolan Scully hayatını kaybetti fakat geride adına yakışır bir hikaye bırakarak. Başta üç yaşındaki Nolan’ın burnunun tıkalı olduğu düşünüldü. Ancak bir süre sonra durumu kötüye gitmeye başladı. Ruth ve Jonathan Scully çifti hiçbir ebeveynin duymaması gereken acı haberi aldılar. Çocukları Nolan’a nadir görülen ve tedavisi pek mümkün olmayan bir kanser türü olan rabdomiyosarkom teşhisi koyuldu.Kanserden ölen çocuk bir anda uyandı ve ...

18 ay boyunca Nolan hastalığıyla mücadele etti. Güçlüydü, cesurdu ve hep pozitifti. Geçtiğimiz şubat ayında ise hastalığa yenik düştü. Dört yaşına giren Nolan annesinin kollarında son nefesini verdi.

Kanserden ölen çocuk bir anda uyandı ve ...

Nolan’ın annesi Ruth Scully, oğlunun bu zorlu hastalıkla verdiği mücadeleye dair anılarını Facebook’ta paylaştı. Okuyanlar gözyaşlarını tutamadılar. Nolan’ın doktorları, çocuğun ilerleyen ölümcül hastalığının tedavisinin mümkün olmadığını düşünüyorlardı. Yapabilecekleri tek şey çocuğun son günlerini huzur içinde geçirmesini sağlamaktı.

Kanserden ölen çocuk bir anda uyandı ve ...

Son kez hastaneye giden Ruth Scully, oğluyla arasında geçen ve herkesi hüzünlendiren o diyaloğu Facebook’ta paylaştı.

İşte annenin Facebook’ta paylaştığı oğluyla arasında geçen o diyalog:

Yanına oturdum ve kafamı kafasına dayadım.

Ben: Nefes almak zorlaşıyor değil mi?

Nolan: Evet.

Ben: Canın çok mu acıyor bir tanem?

Nolan: Şey… Evet.

Ben: Artık bununla mücadele etmek zorunda değilsin.

Nolan: (Büyük bir mutlulukla) Öyle mi? Ama senin için mücadele edeceğin anneciğim!

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro