Kanser tedavisi gören Arif Sağ'dan haber var

Arif Sağ, geçen yıl eşi Yıldız Sağ'ı kanserden kaybetmişti. Usta satançı da aynı amansız hastalığa yakalandı. Akciğer kanseri teşhisi konulan Arif Sağ, geçen 24 Mayıs'ta ameliyat oldu. Usta sanatçıyı geçtiğimiz gün Zara ve İpek Acar evinde ziyaret etti.

Kanser tedavisi gören Arif Sağ'dan haber var

Halk müziğinin usta ismi Arif Sağ, geçen yıl eşi Yıldız Sağ'ı kanserden kaybetmişti. Usta sanatçı da aynı amansız hastalığa yakalandı. Akciğer kanseri teşhisi konulan Arif Sağ, geçen 24 Mayıs'ta ameliyat oldu. Usta sanatçıyı geçtiğimiz gün Zara ve İpek Acar evinde ziyaret etti.

Kanser tedavisi gören Arif Sağ'dan haber var

Zara, hep birlikte çekildikleri fotoğrafı ınstagram sayfasında paylaşıp altına şu notu düştü: "Arif Babamız... Çok şükür çok iyi... Sohbeti yine ne kadar güldürdü bizi... Ustalara taş çıkaracak kadar gurme olduğunu biliyor muydunuz? Anadolu’nun zengin kültürüne öyle hakimki biz de nasiplendik. Şimdi onunla ilgili en büyük hayalim, sahnede hem o şahane sohbetini, hem de bağlamasının tınısını duymak..."

Kanser tedavisi gören Arif Sağ'dan haber var

ARİF SAĞ NERELİ KAÇ YAŞINDA : Arif Sağ aslen nereli ve kaç yaşındadır? 72 yaşında olan Arif Sağ aslen Erzurum'un Aşkale İlçesi Dallı köyündendir. 1945 yılında Dallı köyünde dünyaya gelen Arif Sağ, küçük yaşlarından itibaren saz çalmaya başladı. Arif Sağ'ın Tolga ve Aslı Sağ isminde iki çocuğu bulunuyor. Arif Sağ'ın çocuklarından olan torunlarına ise hayli düşkün oluşu ile biliniyor.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro