Kamera kayıtları izlenince her şey ortaya çıktı minik afacanın yaptığını bakın

Emeklemeye başlayan minik kızın sürekli kedi kapısının önünde beklemesi ailesinin dikkatini çekti. Kızlarının ne yaptığını merak eden aile, kapının bulunduğu yere bir kamera yerleştirdi. Kamera kayıtları izlenince tüm gerçekler ortaya çıktı. Meğer minik afacan evdeki eşyaları tek tek dışarı atıyormuş.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

  • Bebek Videoları 28 Şubat 2018 10:16
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Kamera kayıtları izlenince her şey ortaya çıktı minik afacanın yaptığını bakın videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro