eposta yazdır zoom+ zoom-

Kalp Atışı 27.yeni bölüm neler olacak hangi gün?

Kalp Atışı 27.yeni bölüm neler olacak hangi gün?

Kalp Atışı 27.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de ekrana gelen Kalp Atılı 27.yeni bölümde neler olacak merak konusu oldu. Yayınlanan son bölümle büyük ilgi gören Kalp Atışı 27.yeni bölüm fragmanı ve yayınlanma tarihi internethaber'de.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 20-01-2018 16:38 - Güncelleme: 20-01-2018 16:38

Show Tv'de önce cuma günleri yayınlanan daha sonra yayın günü değişen Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı geldi. Yarın yani 21 Ocak tarihinde ekrana gelecek olan Kalp Atışı yeni bölümünde neler olacak?

Kalp Atışı yeni bölüm fragmanlarıyla birlikte ilk ipuçları ve tarih bilgisi geldi. Yayın tarihine kısa bir süre kala paylaşılan Kalp Atışı 27. Bölüm 2. Fragmanında Ali Asaf’ın Eylül’e, “Sen nereye ben oraya. Benim dünyam sadece karımın etrafında dönüyor!” sözleri dikkat çekerken, Sultan-Sinan ittifakının neler getireceği merakla bekleniyor. Eylül ve Ali Asaf’ın evliliğinde Zeynep’in yaratacağı tehlikenin yakından hissedildiği tanıtımda, Eylül eline geçen mektupla gözyaşlarına boğuluyor.

KALP ATIŞI YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Yılbaşı yemeğinde yaşanan olay sonrası doktorların korkusu iyiden artar. Ali Asaf’ın hastanedeki varlığının devamı üzerinden başlayan cepheleşme ise en çok Sinan’ın hoşuna gitmektedir. Bu durumdan yararlanarak Ali Asaf ve Eylül’ü hastaneden uzaklaştırmak için yönetim kurulunu toplama kararı alan Sinan’ı ise Sultan’ın sinsi planı durdurur. Ali Asaf bir anda ortaya çıkan Sultan’dan şüphelenmeye başlamıştır. Ama bu şüpheleri Selim’in telkinleri ve ortaya çıkan sürpriz şüpheli ile biraz da olsa dağılır. Samo ve Alp ise hastaneye gelen bir pop yıldızının aşk hayatını organize etme telaşına düşerler. Eylül trafik kazası sonucu gelen bir ailenin sırlarla dolu hayatlarına dokunmaya çalışıp; öfkeli olduğu babasına karaciğerinden bir parça vermesi için ailenin oğlunu ikna etmeye uğraşır. Ancak Eylül’ün asıl büyük sınavı annesinin intiharından önce kendisine yazdığı mektubun İpek tarafından kendisine verilince başlar.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Kalp Atışı 27.yeni bölüm neler olacak hangi gün? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro