Kalbimdeki Deniz 53.bölüm fragmanı

Fox Tv'nin cumartesi günleri ilgiyle takip edilen Kalbimdeki Deniz'de Alihan ve Deniz arasında velayet savaşı yaşandı. Yayınlanan son bölümü ilgiyle izlenen Kalbimdeki Deniz 53.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbimdeki Deniz yayınlanan son bölümde Alihan ve Deniz arasındaki gerginlik Ozan’ın velayet davası nedeniyle arttı, mahkemenin verdiği kararsa ipleri kopma noktasına geldi. Peki ya Mirat; bu duruma, Deniz’in gözleri önünde acı çekmesine daha fazla izin vermedi. Okul gezisi sırasında ve dönüşte yaşananlar Ece, Mustafa, Yosef ve Figen için çok ciddi sonuçlar doğuracak, her biri kendilerini, hislerini sorgulayıp önemli kararlar almak zorunda oldukları bir eşikte buldu. Hülya doğacak bebeğini düşünerek Nejat’la arasını iyi tutması gerektiğine karar verdi vermesi ama Şebnem ve Ünal buna engel olmak için ellerinden geleni yaptı. Fikriye’yse mahalleye gelen davetsiz bir misafir ve bu misafirin yol açtığı tatsız olaylar yüzünden kaybettiği hafızasına kavuşacaktır.Peki Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

KALBİMDEKİ DENİZ 53.YENİ BÖLÜM FRAGMANI Kalbimdeki Deniz 53.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kalbimdeki Deniz 53.yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

  • Dizi Fragmanları 14 Ocak 2018 01:00
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Kalbimdeki Deniz 53.bölüm fragmanı videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro