Kahve devi Starbucks'tan İtalya'da bir ilk

Amerikan kahve dükkanları devi Starbucks, Milano'da ilk mağazasını açtı. Reserve Roestry deneyimi İtalyan espresso kültürünü, tasarımını ve ustalığını kutluyor.

Kahve devi Starbucks'tan İtalya'da bir ilk

İTALYANLAR'A UYGUN BİNA: Amerikan kahve dükkanları devi Starbucks, Milano'da açtığı ilk mağazası ile İtalyan pazarına girdi. Reserve Roestry deneyimi İtalyan espresso kültürünü, tasarımını ve ustalığını kutluyor. Piazza Cordusio’daki tarihi Posta binasının içinde açılan Starbucks Reserve Roastery, Starbucks’ın endüstriyel kahve anlayışına karşı olan İtalya’daki ilk mağazası olurken, marka 2018 sonlarından itibaren Milano’da başka mağazalar da açmayı planlıyor.

Kahve devi Starbucks'tan İtalya'da bir ilk

Howard Schultz'a 35 yıl önce Starbucks deneyimini yaratmak için ilham veren İtalyan espresso kültürüne saygı niteliğinde tasarlanan 2.300 metrekarelik Reserve Roastery, moda ve kültürün başkentlerinden biri olan Milano’da kahve kavurma, demleme ve miksoloji gösterisi sunuyor.

Kahve devi Starbucks'tan İtalya'da bir ilk

ŞEF ROCCO PRİNCİ: Starbucks, Reserve Roastery’de dünyanın 30 ülkesinden küçük partiler halinde tedarik edilen ve ilk kez Avrupa’da kavrulan sınırlı miktarda Arabica kahvesi ve yanında ünlü şef Rocco Princi'nin fırınından çıkmış taze artizan lezzetlerle eşsiz bir deneyim sunucak.

Kahve devi Starbucks'tan İtalya'da bir ilk

MİLANO'YA UYGUN TASARIM: Merakla beklenen Milano’daki Roastery, İtalyan misafirler için şehre bir saygı duruşu niteliği taşıyor. Starbucks bu mağaza ile 47 yıllık tarihi boyunca kahve hakkında öğrendiği her şeyi nefes kesici bir ortamda sunuyor. Bu akşam gerçekleşecek resmi açılış kutlamasının ardından, Roastery bu gece açılıyor.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro