Kadına şiddetin içler acısı görüntüsü...

Çin'de çekilen görüntülerde kadına şiddetin başka bir boyutunu görüyoruz. Yanındaki erkek tarafından şiddete uğradığı düşünülen kadın, her yeri kanlar içinde kalmış bir şekilde çöp kovasında oturmuş. Çaresiz ve yorgun bir şekilde gözüken kadın, eline aldığı cep telefonuyla oyalanıyor ve çevresindekilerin yardımlarını da reddediyor. Şiddet eyleminin neden gerçekleştiği hakkında bir bilgi bulunmuyor.Yanındaki erkek arkadaşı polis tarafından gözaltına alındı. Kadının çaresiz hali ise çevredekiler tarından böyle kaydediliyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

  • Güncel 16 Nisan 2018 07:29
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Kadına şiddetin içler acısı görüntüsü... videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro