eposta yazdır zoom+ zoom-

Kadın terörist tecavüze uğradı sonra da teröristleri taradı sonrası ise...

Kadın terörist tecavüze uğradı sonra da teröristleri taradı sonrası ise...

TERÖR örgütü PKK'da kadın militanlara yönelik taciz ve tecavüz tavan yaptı. Bir kadın terörist siperde tecavüze uğradı. Ardından kalkıp oradaki teröristlerin üzerine kurşun yağdırdı. 2 terörist yaralanırken, kadın terörist infaz edilip kayalıklara atıldı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 09-12-2018 14:52 - Güncelleme: 09-12-2018 16:05

TERÖR örgütü, kadınların maruz bırakıldıkları cinsel istismarın faturasını infaz, tecrit ya da kurulan sözde mahkemelerde aldığı yaptırımlar ile yine kadın teröristlere çıkartıyor. Kadın teröristlerin bir kısmı çevre baskısı ile bu yaptırımlara sessiz kalırken, bir kısmı da örgütten kaçıyor. Alınan bilgiye göre, Dirijivan kod adlı kadın terörist güvenlik güçlerine verdiği ifadede, kan donduran olaylar anlattı.

NÖBETTE ELLE TACİZ ETTİ... Suriye’de 6 ay süreyle eğitim aldığını belirten Dirjivan kod adlı terörist,  eğitim sonrasında gönderildiği bölgede nöbet tutarken yanına gelen erkek bölücü terör örgütü mensubunun kendisini elle ve sözle taciz ettiğini söyledi.

TECAVÜZ ETMEYE KALKTI BAĞIRINCA KAÇTI... Karşı koymaya çalışmasına rağmen zorla tecavüz etmeye kalkıştığını, bağırıp çevreden yardım istemesi sonucu kaçtığını belirten Dirijivan kod adlı kadın terörist, yaşadığı bu olayı sözde yöneticilere iletmesine rağmen bir sonuç alamadığını, bir daha bu tarz bir olay yaşamak istemediği için örgütten kaçmaya karar verdiğini kaydetti.

KOMUTAN KADINA TECAVÜZ ETTİ... Kadın terörist ifadesinde ayrıca, örgütteki kadın teröristlerin birçoğunun yaşadığı taciz ve tecavüz olaylarından dolayı psikolojilerinin bozulduğunu, Savaş kod adlı takım komutanının Baver kod adlı kadın teröriste tecavüz etmesi sonucu kadın teröristin bunalıma girerek grubun üzerine doğru ateş açtığını ifade etti.

TECAVÜZE UĞRAYAN KADINA ÖRGÜT İNFAZI... Yaşanan olayda 2 örgüt mensubunun yaralandığını söyleyen Dirijivan kod adlı kadın terörist, olay sonrasında Baver kod adlı kadın teröristin infaz edilerek cesedinin kayalıkların arasına bırakıldığını belirtti.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Kadın terörist tecavüze uğradı sonra da teröristleri taradı sonrası ise... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR25 YORUM
  • NAZAN BOZKURT 10 Aralık 2018 11:29 PKKLILARI ÖLDÜRÜN DAĞLARI BU İTLERE MEZAR YAPIN

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro