eposta yazdır zoom+ zoom-

Kaçak yapılar yıkılıyor!

Kaçak yapılar yıkılıyor!

Çankaya Belediyesi yıkım ekipleri, ilçe sınırlarındaki kaçak yapıları yıkıyor.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-08-2015 12:53 - Güncelleme: 27-10-2015 21:04

Yapı Kontrol ve İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü çalışmada, kaçak olduğu tespit edilen yapılara anında müdahale ediliyor.

Çankaya sınırlarında her türlü kaçak yapı ile mücadele eden Çankaya Belediyesi yıkım ekipleri, artık kaçak yapılara anında müdahale ediyor. Belediye ekiplerinin tespiti ya da vatandaştan gelen şikayet üzerine belirlenen kaçak yapılara aynı gün müdahale ediliyor. İmara aykırı, ruhsatsız inşa edilen yapılara müdahale eden ekiplerin çalışmalarına vatandaşlar da destek oluyor. 

screen-shot-2015-08-17-at-12.53.09-pm.png
Oluşturulan 2 motorize ekip ile imarlı, imarsız bölgelerde tüm gün denetim yapan çalışanlar, belirledikleri kaçak yapıların olduğu noktalara yıkım ekiplerini yönlendiriyor.

GECEKONDU TİMİ İŞ BAŞINDA

Çalışmalarına “planlı ve sağlıklı şehirleşme” ilkesi ile devam eden Çankaya Belediyesi’nin  gecekondu timi de çalışmalarına devam ediyor. Gecekondu timi ise Çankaya sınırlarında kaçak olduğu tespit edilen ve madde bağımlılarının ya da katı atık toplayıcılarının depo olarak kullanarak çevreye rahatsızlık verdiği yapıları tespit ederek yıkımlarını gerçekleştiriyor. 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kaçak yapılar yıkılıyor! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
KİMDİR ?
Acun Ilıcalı
ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı Edirne doğumlu olsa da aslen Erzurumludur. 29 Mayıs 1969 yılında doğan Acun Ilıcalı'nın eşleri kimdir, ilk karısı ve son eşi Şeyma Subaşı ile çocukları hakkında bilinmeyenler neler? İşte Acun Ilıcalı'nın yaşamından kesitlerle

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro