eposta yazdır zoom+ zoom-

Kabotaj Bayramı'nda saç saça baş başa kavga sebebine bakın

Kabotaj Bayramı'nda saç saça baş başa kavga sebebine bakın

DÜZCE'de Kabotaj Bayramı etkinliklerinde ortalık fena karıştı.Halat çekme yarışını daha iyi noktadan izlemek isteyen iki kadın kavga etti. Çevredekilerin araya girmesiyle ayrılan kadınlar baygınlık geçirdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 01-07-2017 14:03 - Güncelleme: 01-07-2017 14:03

 DÜZCE'nin Akçakoca ilçesinde 1 Temmuz Kabotaj Bayramı etkinliklerinde yarışları daha iyi bir noktadan izlemek isteyen 2 kadın saç saça, baş başa birbirine girdi.

Akçakoca Barınağı'nda yapılan etkinlikleri Vali Yardımcısı Hasan Bağcı, Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici de izledi. Konuşmamalar ve halk oyunları gösterileri ardından 100 metre kızlar, 200 metre erkekler yüzme yarışları, kürek çekme yarışması, ördek yakalama, yağlı direkte bayrak kapma ve halat çekme yarışı yapıldı.Halat çekme yarışı sırasında, izleyiciler arasındaki iki kadın yer tartışmasına başladı. Yarışmayı daha iyi bir noktadan izlemek isteyen kadınların tartışması kısa sürede kavgaya döndü. İki kadının yakınlarının da dahil olmasıyla kavga büyüdü. Saç saça baş başa birbirine giren kadınlara polis müdahale etti. Kavga, polisin müdahalesiyle ayrıldı.Kavgayı başlatan iki kadın baygınlık geçirdi. 112 Acil ekipleri, kadınlara müdahale etti. Sağlık ekiplerinin müdahalesiyle kendine gelen kadınlar, alandan uzaklaştırıldı. Yarışlarda dereceye girenlere para ödülleri verildi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kabotaj Bayramı'nda saç saça baş başa kavga sebebine bakın haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • darbeli matkap 01 Temmuz 2017 14:09 çok cahilsiniz keşkeee

    CEVAP YAZ 0 4

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro