eposta yazdır zoom+ zoom-

Kabineye giremeyen Veysel Eroğlu'na sürpriz görev

Kabineye giremeyen Veysel Eroğlu'na sürpriz görev

24 Haziran seçimleri sonrasında kurulan hükümette bakan olarak yer alamayan Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından, sürpriz bir göreve getirileceği iddia edildi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 30-07-2018 12:00 - Güncelleme: 30-07-2018 12:00

24 Haziran seçimleri sonrasında kurulan hükümette bakan olarak yer alamayan Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından, sürpriz bir göreve getirileceği ileri sürüldü.

'BEKLEYİN YAKINDA SİZE SÜRPRİZİM OLACAK'
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, hafta sonu Afyonkarahisar’a giderek, AK Parti İl Başkanlığında bir toplantı düzenledi. Eroğlu burada yerel seçim startını verdi.

Toplantı sonrasında, Afyonkarahisar’ın yerel gazetesi Odak gazetesinin attığı, “Eroğlu’na ayıp ettiler” manşetini değerlendiren Eroğlu, “Sizin yaptığınız haber sayesinde Bakanlık yetkilileri hatadan döndüler. Bir şey söylemiyorum. Bekleyin, yakında size sürprizim olacak” diye belirtti.

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLUYOR İDDİASI
Odak gazetesinden Ahmet Sarlık'ın aktardığı habere göre, Eroğlu’nun, “Sürprizm olacak” sözü sonrasında, AK Parti’nin 18 Ağustos’ta yapacağı kongrede, parti vitrininin yeniden şekilleneceği ileri sürüldü. Erdoğan’ın, kongreye sunacağı MKYK listesiyle, parti yönetiminde de geniş çaplı bir değişime gideceği, eski Bakan Eroğlu’nu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getireceği iddia edildi.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Kabineye giremeyen Veysel Eroğlu'na sürpriz görev haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • Bir fikir 30 Temmuz 2018 16:01 En çok çalışan icraatçı bir kişi değil miydi? Gıdayı da bir düşene getirebilirdi diye düşünüyorum

    CEVAP YAZ 5 0
KİMDİR ?
Recep Tayyip Erdoğan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.

DEVAMI » Veysel Eroğlu
VEYSEL EROĞLU KİMDİR?

64. hükümette yer alan Veysel Eroğlu kimdir ve aslen nerelidir? İşte Veysel Eroğlu'nun özgeçmişi; Veysel Eroğlu, 18 Ağustos 1948'de Afyonkarahisar Şuhut'ta doğdu. Babasının adı İbrahim, annesinin adı Emine'dir. Öğretim &Uu

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro