eposta yazdır zoom+ zoom-

İzzet Yıldızhan'ın eşi kimdir 9 çocukları oldu kaç karısı var?

İzzet Yıldızhan'ın eşi kimdir 9 çocukları oldu kaç karısı var?

İzzet Yıldızhan evlilik dışı 9 çocuk sahibi olması ile biliniyor. İzzet Yıldızhan eşi olarak tanıttığı kadınların hiçbirine nikah yapmadı. İzzet Yıldızhan'ın hayatında şu anda 3 kadın bulunuyor. İzzet Yıldızhan eşim dediği bu kadınlardan 9. çocuğunu geçtiğimiz günlerde kucağına aldı. Bu çocuğun hangi karısından olduğu merak konusuydu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 05-02-2018 16:56 - Güncelleme: 05-02-2018 16:56

Türkücü İzzet Yıldızhan 3 nikahsız eşi ile sıradışı bir hayat sürüyor. İzzet Yıldızhan bu eşlerine nikah kıymadan çocuk sahibi olması ile biliniyor. İzzet Yıldızhan'ın hayatındaki kadınlardan toplah 9 çocuğu bulunuyor. Yıldızhan'ın geçtiğimiz ay Hamza adını verdiği 9. oğlu dünyaya gelmişti. İzzet Yıldızhan, oğluna adını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın koyduğunu söylemişti. Şarkıcı, 'Cumhurbaşkanımız bu ismin oğluma yakışacağını söyledi' demişti.

İZZET YILDIZHAN KAÇ TANE KARISI VAR: 10 çocuk sahibi olmak istediğini her fırsatta dile getiren İzzet Yıldızhan, 9.çocuğunun hangi karısından olduğunu açıklamadı. İzzet Yıldızhan'ın hayatında toplam 3 kadın bulunuyor. Bunlardan biri de Suriyeli... Yıldızhan hiç bir eşine ne resmi ne de dini nikah kıymamış.

İzzet Yıldızhan 3 çocuk sahibi olduğu ilk kadın Nilüfer Hanım... 1992 yılından beri beraber olduğu Nilüfer Y.’den olma Veysel Efe (d.2005) Mustafa ve Ali Yuşa adında 3 oğlu var.İzzet Yıldızhan'ın hayatında 24 yıldır bulunan Nilgün Hanım da diğer kadınlar gibi nikahlı değil. Nilgün Hanım katıldığı bir televizyon kanalında 'nikah' konusunda şunları söylemişti; - "3 tane evladım, benim nikahım. İzzet Beyi çok seviyorum. Çok iyi bir eş değildir ama iyi babadır" .

İzzet Yıldızhan'ın ilk eşi Nilgün Hanım

SURİYELİ BİR EŞİ VAR: İzzet Yıldızhan birlikte olduğu kadınlara resmi nikah kıymadığı gibi imam nikahı da yapmıyor. O kadınlardan biri de Suriye asıllı Gizem İ. ... Gizem Hanım'dan da 2005 yılında Sevgi isminde bir kızı oldu. Kamuoyunun önüne hiç çıkmayan Gizem Hanım, İzzet Yıldızhan Ankara'da bir otelde hayat kadınları ile fuhuş olayına ismi karışınca ilk kez konuştu.

-“Ben İzzet’in üç eşinden biri değilim. Çünkü ben şu an İzzet’in ne karısı, ne sevgilisiyim. Zaten ne resmi nikâh ne de imam nikâhı yaptırmıştık. 6 yıldır da kendisiyle birlikte değilim. Sadece kızımız Sevgi ile ilgili konularda görüşüyoruz, o kadar. Ne onun hayatı beni, ne de benim hayatım onu ilgilendiriyor. Sadece çocuğunun annesiyim”.

MANKEN İLE BİRLİKTE OLDU  İzzet Yıldızhan'ın hayatında yer alan üçüncü kadın ise bir mankendi. Ajda Ballıkaya , İzzet Yıldızhan'ın bir klibinde rol almıştı.  İzzet Yıldızhan'ın Suriye isimli bir kız çocuğu dünyaya getiren Ajda Ballıkaya, mankenlik kariyerini de noktaladı. Suriye İzzet Yıldızhan'ın annesinin adıydı.

ÇOCUKLAR BİRBİRLERİYLE GÖRÜŞÜYOR MU? İzzet Yıldızhan çocuklar birbiriyle görüşüyor mu sorusuna, "Hepsi de hafta sonlarını birlikte geçiren, birbirlerinin evine giden, kıyafetlerini giyen çocuklar. Tabii annelerine de teşekkür ediyorum, iyi insanlar. Kadın olarak hayatımda olmamalarına rağmen hayatımda çok önemli yerleri var" yanıtını vermişti.

İzzet Yıldızhan 8 çocuğu ile instagram pozları

 

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İzzet Yıldızhan'ın eşi kimdir 9 çocukları oldu kaç karısı var? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 05 Şubat 2018 20:48 iyi bir babaymışşşşşşş

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro