SON DAKİKA

eposta yazdır zoom+ zoom-

İzzet Yıldızhan'dan bomba 10. çocuk ve Seda Akgül ifşası

İzzet Yıldızhan'dan bomba 10. çocuk ve Seda Akgül ifşası

İzzet Yıldızhan 9. çocuktan sonra 10. çocukla ilgili bombayı Seda Sayan'ın programında patlattı. İzzet Yıldızhan canlı yayında kendisinden 10. çocuğu yapmak isteyen ünlü spikerin Seda Akgül olduğunu açıkladı. İzzet Yıldızhan eşlerini sırasıyla ziyaret ediyormuş ama aynı anda ilişkisi yokmuş.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-02-2018 17:01 - Güncelleme: 13-02-2018 17:44

3 ayrı kadın toplam 9 çocuk yapan İzzet Yıldızhan Show TV canlı yayınında Seda Sayan'a konuk oldu. Günün bombasını da 10. çocukla ilgili patlattı. Meğer ünlü sunucu Seda Akgül , İzzet Yıldızhan'dan çocuk yapmak istemiş.

İzzet Yıldızhan 'O benim kalbimi kırmış istemiyorum onu' dedi. Bunun üzerine Seda Sayan 'Kız seda adamın kalbini kırmışsın önce gönlünü kazan' dedi. İzzet Yıldızhan da şaka ile karışık olarak 'Evet sonra konuşuruz. Pazarlık yaparız' diyerek müstehcen bir şekilde güldü. İzzet Yıldızhan, seda Akgül'ün çocuğu olmadığı için ilerde üzüleceğini söyledi.

HER EŞİN EVİNDE BİR ODASI VAR

İzzet Yıldızhan canlı yayında 3 ayrı eşi ile olan ilişkisine de açıklık getirdi. Son çocuğunun annesi ile birlikte yaşadığını söyleyen İzzet Yıldızhan, diğer eşlerinin evlerinde de bir odası olduğunu söyledi. 3 kadın 9 çocuk kelimesine itiraz eden İzzet Yıldızhan 'Hayatımda bir kadın var. 9. çocuğunu da ondan yaptım' dedi. Hayatındaki 3 kadının aynı evde yaşamadığını söyleyen İzzet Yıldızhan 'Çocuklarımın annelerine inanılmaz saygılıyım. Ben hepsiyle görüşüyorum. Çocuklarım için her zaman onlarla birlikteyim' dedi. İzzet Yıldızhan 3 kadın ile aynı anda ilişkisi olmadığını söylese de 3 çocuğunun aynı yaşta olması bu söylemini yalanlıyor.

Çocuklarının odalarını ilk kez kameralara açan İzzet Yıldızhan her çocuğuna özel bir ortam yaratmış. 4 katlı malikanesinde yaşayan İzzet Yıldızhan, geçtiğimiz günlerde 9. çocuğunun dünyaya geldiği müjdesini vermişti.

EVLENMEK İSTERLERSE NE OLUR
İzzet Yıldızhan'a çocuk yaptığı kadınların başka biriyle evlenmek istemeleri durumunda ne olacağı da soruldu. Yıldızhan bu soruya da kaçamak yanıt verdi ve "Ben değil ama çocuklarım karışır izin vermezler' dedi. Yıldızhan özellikle kızlarının annelerini başkaları ile paylaşmayacağını söyledi.

Seda Akgül kaç yaşında eski eşi kimdi çocukları var mı?

İzzet Yıldızhan kimdir? Kaç yaşında aslen nereli?

İzzet Yıldızhan çocukları 9 yaptı! Herkes eşini merak ediyor

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İzzet Yıldızhan'dan bomba 10. çocuk ve Seda Akgül ifşası haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 14 Şubat 2018 10:12 Rezillik.Bi de bunu programa çıkarıp aklayıp paklamak nedir.Amaç ne

    CEVAP YAZ 0 4

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro