YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 24 Temmuz 2018 00:45 - Güncelleme: 24 Temmuz 2018 00:48

İyimser ve neşeli olabiliriz

Bugün 24 Temmuz Salı... Mars günündeyiz...

Yay burcunda ilerleyen Ay ile güne iyimser ve neşeli başlayabiliriz. Bireysel özgürlükler ve ideallerimiz öne çıkabilir.

Ay Sabah saatlerinde Aslan burcundaki Merkür ile üçgen açı yapacak. Zihinsel enerjimizin güçleneceği bu saatlerde özel ve soyal ilişkilerde daha aktif ve girişken olabiliriz. Kişisel özgüven ve cesaretimiz yüksek olacağı için yeni deneyimlere karşı hevesli davranabiliriz.

Ay 11:21’de boşluğa girecek ve günün geri kalan bölümünde önemli bir açı yapmayacak. Önemli iş ve görüşmelerimizi sabah saatlerinde yaparsak daha kolay ilerleyebilir ve sonuç alabiliriz.

Öğleden sonraki saatlerde günlük rutin konularla ilgilenebilir, keyif aldığımız uğraşlara ve sosyal ilişkilere zaman ayırabiliriz.

Bugün Başak burcundaki Venüs ve Balık burcundaki Neptün arasında karşıt açı etkinleşecek. Sevgi, aşk, ilişkiler ve maddi konularda idealist ve hayalci olabileceğimizden bazı karışıklıklar, yanlış anlaşılmalar ve aldanmalar söz konusu olabilir. Duygusal iniş çıkışlar ve melankolik ruh halleri yaşayabiliriz. Bu enerjiyi dengeleyebilmek için ruhsal, sanatsal ve yaratıcı çalışmalara zaman ayırmak doğru olabilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN İyimser ve neşeli olabiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro