YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2018 00:32 - Güncelleme: 13 Ocak 2018 00:35

İyimser ve idealist davranabiliriz.

Bugün 13 Ocak Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Yay burcunda ilerleyen Ay yabancı kültürler, seyahatler, hukuk, eğitim ve yayıncılık gibi konuları daha fazla gündeme getirebilir.

Sabah ve öğle saatlerinde Ay, Balık burcundaki Neptün ile dik açı yapacak. Günlük işlerde aşırı iyimser ve idealist davranabiliriz. Hayallerin arasında kaybolmamak için planladığımız işleri disiplinli bir şekilde ele almalıyız.

Oğlak burcunda birleşen Merkür ve Satürn zihnimizi daha mantıklı ve sağduyulu kullanmamıza imkan verebilir. Günlük iş ve sorumluluklarda ciddi kararlar verebiliriz. Yasal sözleşmeler, imzalanacak evraklar gündeme gelebilir. Öğleden sonraki saatlerde daha emin adımlarla hareket edebiliriz.

Akşam saatlerinde heves ve coşkumuzu arttıracak keyifli gelişmeler olabilir. Gökyüzünde son birkaç gündür bize destek ve güç veren görünümler devam ediyor.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İyimser ve idealist davranabiliriz. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro